Zaznacz stronę

Witajcie moi Drodzy,

Dzielę się z Wami dobrą nowiną: otóż inicjatywa od strony Uczestników rekolekcji w życiu codziennym, aby zorganizować spotkanie „na żywo”, do której się przychyliłem, dojdzie najprawdopodobniej do skutku (jak Pan Bóg pozwoli). Spotkanie/skupienie odbędzie się we Wrocławiu w dniach 30 września, 1 i 2 października (piątek, sobota, niedziela). Miejscem zakwaterowania będzie Dom Sióstr Szkolnych de Notre Dame, na Ostrowie Tumskim, w samym centrum miasta, przy ul. św. Marcina 12.

Dziękuję tym Osobom, które już się zapisały a jest nas na dziś (na 29.06) 23 osoby. Dysponujemy jeszcze wolnymi miejscami noclegowymi, także otartym sercem na przyjęcie Uczestników. Spotkanie rozpoczniemy późnym piątkowym popołudniem, zakończymy obiadem w niedzielę. Będzie szansa zamienić spotkania wirtualne (internetowe), na spotkanie na żywo. Jesteśmy w trakcie ustalania programu tego skupienia. Tutaj także liczę na Wasze sugestie, co by warto podjąć, aby spotkanie nasze było jak najbardziej owocne.

W planie oczywiście będzie Eucharystia, modlitwa przed Panem Jezusem w Najświętszym Sakramencie, rozmowy, konferencja, dzielnie się swoim doświadczeniem, krótki spacer po Ostrowie Tumskim – przede wszystkim zapoznanie się i pobycie ze sobą. Propozycja jest dla osób przyjezdnych i dla mieszkańców Wrocławia i okolic. Finansowo wygląda tak, że wstępny koszt to 350 zł (2 noclegi i posiłki) dla osób przyjezdnych oraz 140 zł (posiłki wynikające z planu dnia) dla osób z Wrocławia. Im nas będzie więcej, tym koszt może być ciut niższy, ale musimy pamiętać o galopującej inflacji… sami wiecie jak to nas dopadło….

Do zapisów użyjemy tego linku.

Z powodu trochę zamieszania przedłużamy czas zapisów do 3 lipca. Może się wydawać, że do września jest jeszcze czas, ale czas szybko mija i pewnych spraw organizacyjnych nie da się przeskoczyć (kto załatwiał kiedyś coś podobnego wie o tym doskonale).

Szczegółowy plan konkretnych dni będzie podany bliżej terminu naszego spotkania. Także w zależności od Waszych sugestii, na które trochę liczę.

Jeśli ktoś miałby pytania, wątpliwości czy sugestie, to proszę je wysyłać pod ten adres [email protected] Pod tym adresem jest Osoba, Pani Ania, która współtworzy to spotkanie i odpowie na Wasze maile i ewentualne zapytania.

Już dziś proszę Wszystkich o modlitwę w intencji naszego spotkania. Ufam, że dojdzie do jego realizacji, bo wszystko jest na dobrej drodze i będzie dla nas wszystkich dobre i owocne.

Wasz o. Maciej

Skip to content