Zaznacz stronę

Święty Jan Paweł II zostawił nam wspaniały dar w postaci katechez o małżeństwie. Postanowiliśmy ten dar „rozpakować” i odsłonić jego piękno oraz głębię. „Teologia Ciała”, bo tak potocznie nazwano te katechezy, pomaga odkryć na nowo wartość osoby, godność ciała oraz wzajemne nim obdarowanie, czyli „oblubieńczy sens ciała”. Jest propozycją uzdrawiającego spojrzenia na ludzką seksualność. Na tych treściach bazują nasze spotkania. Małżeństwa, które brały w nich udział mówią: „to działa”.

Warsztaty będą odbywać się w terminach:
– 17 listopada, 1 grudnia, 15 grudnia 2021,
– 5 stycznia, 19 stycznia, 2 lutego, 16 lutego, 16 marca,
30 marca 2022.

Pierwsze spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:00 w naszym kościele. Ważne, żeby małżonkowie w miarę możliwości wspólnie uczestniczyli zarówno we Mszy świętej jak i każdym warsztacie. Przewidziana jest praca osobista i małżeńska do wykonania w domu.
Udział w warsztatach jest bezpłatny. Jeśli jednak chcecie wesprzeć kolejne wydarzenia możecie złożyć darowiznę na miejscu, lub online wpłacając cegiełkę według uznania i możliwości.

Seminarium organizowane jest przez Stowarzyszenie Rozwoju Rodziny Familiaris Consortio, prowadzone przez członków Wspólnoty Obdarowani i odbywa się w parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa, ul. Kazimierza Pułaskiego 9, 41-902 Bytom.

Ze względów organizacyjnych prosimy o wcześniejsze zapisanie się online przez poniższy formularz

lub u o. Jerzego Karpińskiego SJ
email: ojerzysj(at)gmail.com
tel. 733 773 414

 

 

 

Skip to content