Zaznacz stronę

#PoszukiwaczePEREŁ

Warsztat internetowy dla szukających nowej pracy

Dlaczego rozmowy rekrutacyjne są dla nas tak trudne i stresujące? Czemu często ciężko nam opowiadać o sobie i swoim doświadczeniu? Czy wystawianie się na ocenę zawsze musi być niekomfortowe?

A co jeśli zrozumielibyśmy, że jesteśmy jak perły?

Perła jest czymś niepowtarzalnym. Tworzy się w wyjątkowy sposób. Każdy z nas skrywa w sobie taki skarb. Czasem jednak mamy popsuty wzrok, który skierowany jest tylko do tego, co na zewnątrz, a nie widzimy wartości w nas samych. Mamy skrzywiony obraz. Bóg zaplanował każdego z nas, dla Niego każdy z nas jest chciany i kochany. Tu nie ma przypadków.

Jak zatem rozpocząć drogę do poszukiwania skarbów w sobie? I jak nam to może pomóc podczas rozmów rekrutacyjnych?

Pewne podpowiedzi możecie odkryć podczas dwuczęściowego szkolenia, które przeprowadzimy dla Was przez Internet – #poszukiwaczePEREŁ.

Podczas pierwszej części szkolenia będziemy chcieli pokazać nieco szerszą perspektywę niezwykłości, jakie każdy z nas ma w sobie. Podczas tej części będziemy chcieli, abyście zadali sobie kilka ważnych pytań. Dodatkowo dowiecie się nieco o różnych typach osobowości i ich wpływie na nasze relacje z innymi ludźmi. Będziecie mogli również odpowiedzieć sobie na pytanie, jaki to ma wpływ na mój wybór pracy.

Drugie szkolenie będzie miało formę interaktywną, co oznacza, że będzie nam zależało na Waszych pytaniach i refleksjach. Głównym tematem tej części będzie tworzenie dokumentów rekrutacyjnych (CV) oraz przygotowanie się do rozmowy rekrutacyjnej. Wspólnie przejdziemy przez pytania, które sprawiają najwięcej problemów podczas rekrutacji.

Każde spotkanie będzie trwało około 120 minut. Łączyć z Wami będziemy się za pośrednictwem Google Meet – nie będziesz potrzebować nic, poza przeglądarką: Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge lub aplikacji, jeśli korzystasz ze smartphona.

Warsztat poprowadzi Agnieszka Skwarczowska, specjalista ds. szkoleń z 5 letnim doświadczeniem w branży rekrutacyjnej dla dużych firm handlowych.

Zapraszamy do zapisania się na najbliższe warsztaty bezpośrednio pod tym linkiem

Skip to content