Intencje mszalne

Intencje 20-27.10.2019

Utworzono: 19.10.2019 Autor: Proboszcz

Niedziela, 20.10

8:00 – Za śp. rodziców Franciszkę i Józefa oraz za śp. Renatę, Monikę i Ryszarda

9:30 – Za śp. Henryka Skiba w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron

11:00 – Za śp. Kazimierę Biegaj oraz za zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny

12:30 – Za dzieci obchodzące rocznicę chrztu świętego: Nadię Weronikę Pilarską, Zofię Siupikę oraz Julię i Zuzannę Wojnowskie

16:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Gertrudę Barańską w 23. roczn. śmierci oraz za śp. Kazimierza Barańskiego i zmarłych z rodziny z obu stron

 

Poniedziałek, 21.10

7:00 – W int. parafian

8:00 – Za śp. męża Wawrzyńca Stępień w 10. roczn. śmierci i zmarłych z rodziny

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Huberta Lenarth w 1. roczn. śmierci

 

Wtorek, 22.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jadwigę Poznańską od rodziny Michalczewskich i Stachelów z Otmuchowa

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Leona Gorel, zmarłych rodziców, teściów i rodzeństwo z obu stron

 

Środa, 23.10

7:00 – W intencji dobroczyńców

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Tadeusza Kowalskiego i rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Dawida Misiak

 

Czwartek, 24.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Rudolfa i Zofię

18:00 – Za śp. Eugeniusza Wójcik

18:00 – Za śp. Barbarę Doruszewską

18:00 – Za śp. Macieja o miłosierdzie Boże dla niego

18:00 – Za śp. Urszulę Śmietańską w 3. roczn. śmierci

 

Piątek, 25.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za Danutę z okazji 90. roczn. urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18:00 – Za śp. Bożenę Kordzik

18:00 – Za śp. Arkadiusza Stelmasik oraz zmarłych rodziców

18:00 – Za śp. Marka i Elżbietę Gajda

 

Sobota, 26.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. męża Józefa w 19. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Danutę Mycawka w roczn. śmierci

18:00 – Za śp. rodziców Józefę i Stanisława Balasa oraz zmarłych z obu stron

18:00 – Za śp. Barbarę Greczkowicz

 

Niedziela, 27.10

8:00 – Za śp. rodziców Reginę i Stefana Ławniczak oraz śp. Stefanię i Małgosię

9:30 – Za śp. Janusza Grabania w 5. roczn. śmierci

11:00 – Za śp. Czesławę Hełmecką w 13. roczn. śmierci

12:30 – W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Antoniego Marcina Majda, Gabriela Paula Anobi, Jana Władysława Szewczyk, Oliwię

Iwonę Kozłowską, Oskara Mirosława Sowę, Kaję Izabelę Ścisłowską, Ernesta Jana Zowiślok

16:00 – Za śp. Jerzego Guc w 15. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

 

Intencje 13-20.10.2019

Utworzono: 14.10.2019 Autor: Proboszcz

Niedziela, 13.10

8:00 – Za śp. męża Stefana Hajduk w 20. roczn. śmierci oraz śp. córkę Gabrielę Stanik w 20. roczn. śmierci

9:30 – Za Łucję i Marka z okazji 40. roczn. ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11:00 – Za śp. Rudolfa Pantke w 9. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodzin Pantke, Rybok, Nowak i Klemens

12:30 – W int. dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Kamila Oskara Komendarczyk, Mikołaja Waldemara Łukowskiego, Tymoteusza Jakuba Kurpiewskiego

16:00 – Za śp. dziadków Koniecznych i Marcinkiewicz oraz śp. Tomasza Piątka – od Justyny z rodziną

18:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

 

Poniedziałek, 14.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. rodziców Martę, Jerzego i Augustyna, za dziadków Julię i Pawła, za Małgorzatę oraz siostrę Bernadettę i szwagra Józefa

8:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. rodziców Kazimierę i Marka Król

 

Wtorek, 15.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jerzego Respondek

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Władysława i Romana, Zofię, Zygmunta, Karola oraz rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Małgorzatę Dudała w 30. dni po śmierci

18:00 – W int. Iwony i Wojciecha Stolka w 25. roczn. ślubu

 

Środa, 16.10

7:00 – W intencji dobroczyńców

7:00 – Za śp. rodziców Cecylię i Jana Janikowskich oraz rodzeństwo i dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 – W int. emerytów i rencistów

8:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Arkadiusza Pyczka w 13 roczn. śmierci, za śp. Remigiusza Pyczka w 7. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Irminę Gnatowską w 20. roczn. śmierci

 

Czwartek, 17.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Wojciecha Giewartowskiego

8:00 – Za śp. Romualdę

18:00 – Do miłosierdzia Bożego za śp. rodziców Pelagię i Wojciecha Kuźniackich oraz za zmarłych z rodziny Kuźniackich

18:00 – Michała Naroskiego

18:00 – Za śp. Rafała Żurańskiego w 10. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

 

Piątek, 18.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Czesławę Plackowiak – od syna Sławka z żoną

18:00 – Za śp. męża Longina i syna Sławka Krysińskich oraz za zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Eugeniusza Pieszko – od rodziny Socha

18:00 – Za śp. Wojciecha Dadej

 

Sobota, 19.10

7:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Ryszarda Baczmańskiego

18:00 – Za śp. Annę, Krystynę i Piotra Starczewskich

18:00 – Za śp. Stanisława Letkiewicza w 1. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Pawła w 4. roczn. śmierci i za śp. Stanisława w 5. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny

 

Niedziela, 20.10

8:00 – Za śp. rodziców Franciszkę i Józefa oraz za śp. Renatę, Monikę i Ryszarda

9:30 – Za śp. Henryka Skibę w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron

11:00 – Za śp. Kazimierę Biegaj oraz za zmarłych rodziców i zmarłych z rodziny

12:30 – Za dzieci obchodzące rocznicę chrztu świętego: Nadię Weronikę Pilarską, Zofię Siupikę oraz Julię i Zuzannę Wojnowskie

16:00 – Za śp. Edwarda Migas (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Gertrudę Barańską w 23. roczn. śmierci oraz za śp. Kazimierza Barańskiego i zmarłych z rodziny z obu stron