Intencje 4-11.02.2018
Niedziela, 4.01
7.00 – Za parafian
8.30 – Za Apostolstwo Modlitwy
10.00 – Za śp. Aleksandra Misztal, zmarłych rodziców, teściów, brata i bratową
11.30 – Za śp. Adama i Walerię Krysik, zmarłych synów, synowe i zięciów
16.00 – Za śp. Reinholda Riegel, Walentego, Gertrudę, Urszulę, Jana, Stanisławę
18.00 – Za śp. żonę Marię, zmarłych rodziców z obu stron oraz braci Kazimierza i Michała i bratową Czesławę
Poniedziałek, 5.02
7.00 – Za zmarłych z rodziny Trybus, Grudzień, Pałys
8.00 – w intencji Jana Chabierskiego z okazji 70. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo
8.00 – Za śp. Stefanię Cierkosz w 9. r. śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 – W 1. rocznicę urodzin Kacpra Łaszkiewicza
18.00 – Za śp. Zbigniewa Plichtę (od rodziny Zbigniewa i Antoniny Limanówka z synem z Tymbarku)
Wtorek, 6.02
7.00 – Za śp. Zbigniewa Plichtę (od rodziny Grzegorza i Agaty Matrąg z dziećmi z Tymbarku)
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Krystyny Kozioł z rodziną)
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Jana Pastuszak i za zmarłych z rodziny
Środa, 7.02
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za dusze zmarłych z rodzin: Kasprów, Buczek, Sucheniak, Konopińskich, Gromskich, Bartkowiaków
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Marii Kulig)
18.00 – Nowenna do św. Józefa
18.00 – za śp. Zbigniewa Plichtę (od rodziny Stanisława i Marii Wiewiórskiej z Tymbarku)

Czwartek, 8.02
7.00 – Za śp. Helenę Paciepnik
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Anny Pawłowskiej)
18.00 – Za zmarłych Kazimierę, Wiktora, Jerzego, Roberta, Kamilę, Marię, Danutę, Helenę, Iwonę
18.00 – Za śp. Jana Trulka w 23. r. śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Henryka Kocia
Piątek, 9.02
7.00 – Za śp. mamę Gertrudę Biczkowską
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od rodziny pp. Skóra i Niedźwiady)
18.00 – Za zmarłych: Małgorzatę, Józefa, Marię, Waltera, Erwina i dusze w czyśćcu cierpiące
Sobota, 10.02
7.00 –
8.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od rodziny pp. Marmol z Lubziny)
18.00 – Za śp. Krzysztofa Strzymińskiego od żony z rodziną
18.00 – Za śp. Adelajdę Kaluza w 7. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – za zmarłych Janinę i Stanisława Ojrzyńskich o dar życia wiecznego
Niedziela, 11.02
7.00 – Za śp. Gertrudę Piątek w 3. r. śmierci, za jej śp. męża, syna oraz zmarłych krewnych z obu stron
8.30 – Za zmarłych Eugeniusza i Bogusława Bocian
10.00 – Za śp. Gintera Kolewik, Kazimierę Jamroż, Alfreda i Leszka Jamroż
11.30 – za śp. Stanisława Stępień w 4. rocznicę śmierci oraz za zmarłych rodziców i całą rodzinę Stępniów
16.00 – Za dzieci przyjmujące sakrament chrztu świętego: Oskara Kamila,
18.00 – Za śp. Jana Grochal w 12. r. śmierci oraz, za zmarłych rodziców Krystynę i Stanisława Grochal, Katarzynę i Mikołaja Mendel oraz zmarłych dziadków 

Skip to content