Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie 

XXI Niedziela Zwykła – 21.08.2016

 

1. Dziś w Piekarach Śląskich odbywa się Pielgrzymka Kobiet i Dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Punktem centralnym pielgrzymki będzie Eucharystia. Witamy w naszej wspólnocie O. Andrzeja Niczypora, który zastąpił O. Marcina Włodarka, któremu dziękujemy za posługę. O. Andrzejowi życzymy, by w Bytomiu odnalazł wielu przyjaciół. O Marcin, dzisiaj odprawia swoje pierwsze Msze w Dublinie, pamiętajmy o Nim w modlitwie. Jutro O. Tomasz Łyszczarz wyjeżdża do Czechowic, dziękujemy za pracę pośród nas i życzymy pięknych owoców w nowym miejscu.
2. We wtorek, 23 sierpnia, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną i adoracją biblijną.
3. W środę, 24 sierpnia – święto św. Bartłomieja, apostoła.
4. W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia – odbędzie się Piesza Pielgrzymka naszej Parafii do Matki Bożej Piekarskiej. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału we wspólnym pielgrzymowaniu serdecznie zapraszamy. Wyjście z placu kościelnego o godz. 8.00.
5. Do końca sierpnia kancelaria parafialna będzie czynna we wtorki i czwartki w godz. 16.00 – 17.45, natomiast we środę w godz. 10.00 – 12.00.
6. Zachęcamy do studiowania na naszej Akademii Ignatianum w Mysłowicach. Studia dzienne są bezpłatne. Można studiować od października: pedagogikę, filologię angielską i dziennikarstwo. Trwa rekrutacja na studia dzienne i zaoczne.
7. Taca z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na prace remontowe.
8. Wszystkim naszym parafianom, gościom, dobroczyńcom dziękujemy za wsparcie i życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content