Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie

XXVII Niedziela Zwykła 
6.10.2013

 

1. Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i cicha adoracja. O. godz. 15.00 „Godzina Miłosierdzia”, o 15.30 nieszpory a o godz. 17.15 nabożeństwo różańcowe.

2. W poniedziałek, 7 października – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.

3. We wtorek, 8 października – o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.

4. W czwartek, 10 października – po Mszy św. o godz. 18.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 20.00.

5. W sobotę, 12 października – wspomnienie jezuickiego misjonarza bł. Jana Beyzyma, kapłana i posługacza trędowatych na Madagaskarze.

6. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i starszych do udziału w nabożeństwie różańcowym, które odprawiane jest w naszym kościele codziennie o godz. 17.15.

7. Klub Emerytów i Seniorów z naszej parafii organizuje pielgrzymkę do Turzy Śląskiej 16 października (tj. w środę). Zapisy przyjmowane są przez cały tydzień u P. Gabrieli Kowalczyk po nabożeństwie różańcowym. Koszt wynosi 30 zł. Wyjazd o godz. 8.00.

8. W przyszłą niedzielę, na placu kościelnym zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz ofiar wojny w Syrii.

9. Sakrament Bierzmowania osobom dorosłym zostanie udzielony w kościele katedralnym w Gliwicach w dniu 19 października br. Osoby dorosłe, które pragną przystąpić do tego sakramentu mogą być przygotowane w kościele św. Wojciecha.

10. Stowarzyszenie Fabryka Inicjatyw Lokalnych zaprasza serdecznie wszystkich mieszkańców na pierwszy historyczny spacer po Kleinfeldzie, który odbędzie się w poniedziałek, 13 X o godz. 14.30. Więcej informacji znajduje się na plakacie.

11. Na placu kościelnym można jak zwykle nabyć prasę katolicką.
 

Skip to content