Zaznacz stronę
  1. Dzisiejsza niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Dlatego taca przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne. Z kolei po wszystkich Mszach będzie zbiórka do puszek na Świątynię Opatrzności Bożej. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  1. Zapraszamy dziś po raz kolejny do kawiarenki parafialnej po każdej Mszy Świętej. Do wakacji będzie ona czynna co dwa tygodnie. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom oraz osobom, które przyniosły ciasta.
  1. Dziś kończy się Okres Wielkanocny. Zapraszamy zatem po raz ostatni na Drogę Światła – o godz. 19:00.
  1. Przez cały czerwiec zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe – codziennie o godz. 17:30 – oraz na godzinki ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa – po porannych Mszach o 8:00.
  1. W najbliższą środę, 8 czerwca, zapraszamy na comiesięczne spotkanie Grupy Seniorów. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 8:00.
  1. Zapraszamy do skorzystania z czerwcowych rekolekcji w życiu codziennym skierowanych do pań – pod tytułem „Do serca Jezusa”. Są one oparte na rozważaniach niektórych wezwań z Litanii do Serca Pana Jezusa. Teksty oraz konferencje można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce „duchowość”. Więcej informacji – u o. Macieja.
  1. W najbliższą sobotę, 11 czerwca, w parafii Świętej Trójcy w Bytomiu odbędą się warsztaty na temat sposobów leczenia bezpłodności oraz naturalnych metod planowania rodziny. Zapisy prowadzone są przez stronę trojca.net/rejestracja/ Więcej szczegółów – na plakacie w przedsionku kościoła.
  1. Już tylko tydzień dzieli nas od naszego parafialnego święta: nasz Festyn, PARAFIADA 2022, odbędzie się w tym roku w Parku Miejskim. Celem głównym pikniku jest wsparcie finansowe remontu dachu naszego kościoła, dlatego zapraszamy na liczne atrakcje dla ciała i ducha. Będzie teatrzyk kukiełkowy dla dzieci, występy szkół, Latorośli i gwiazdy wieczoru: zespołu „Tylko Ty”. W kulminacyjnym punkcie naszego Festynu odbędzie się mecz piłki nożnej: „JEZUICI i Przyjaciele” kontra „Samorządowcy Miasta Bytomia”, którym przewodził będzie pan Adam Fras. Szczegóły – na plakatach przed kościołem.

9.     W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odszedł do Pana: śp. Janusz Pluskota. Powierzajmy go Bożemu miłosierdziu w modlitwie.

Skip to content