Zaznacz stronę
  1. W zeszłą niedzielę Szkolny Klub Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 51, który rozprowadzał „sianko wigilijne” zebrał w sumie 1970,62 zł. Złożone ofiary będą przeznaczone na pomoc dla głodujących i opuszczonych w syryjskim mieście Tartus. Serdecznie za nie dziękujemy.
  1. Zgodnie z zapowiedzią, podczas tegorocznej kolędy wybierzemy się do domów wyłącznie tych parafian, którzy zgłosili chęć przyjęcia odwiedzin kolędowych. Kolęda będzie się odbywać od 27 do 30 grudnia oraz 3 i 4 stycznia, a szczegółowy plan można znaleźć w przedsionku kościoła oraz na naszej stronie internetowej. Z kolei parafian, którzy nie zdecydowali się na zaproszenie księdza do domu, zapraszamy na nabożeństwa kolędowe, których terminy również są podane w przedsionku i na stronie naszej parafii.
  1. Podczas trwania kolędy kancelaria parafialna będzie czynna tylko przed południem – od 10:00 do 12:00, natomiast 31 grudnia będzie zamknięta.
  1. W najbliższy piątek, 31 grudnia, zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę Świętą dziękczynną za wszelkie łaski otrzymane w kończącym się 2021 roku oraz na nabożeństwo na zakończenie roku, które odbędzie się po Mszy.
  1. W sobotę, 1 stycznia, obchodzimy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w tym dniu będą w porządku niedzielnym.
  1. Przyszła niedziela, 2 stycznia, to pierwsza niedziela miesiąca, dlatego taca przeznaczona będzie na cele remontowo-inwestycyjne.
  1. Zapraszamy do udziału w Orszaku Trzech Króli, który 6 stycznia przejdzie ulicami Bytomia. Rozpocznie się o godz. 14:30 i zakończy o godz. 16:00 na bytomskim Rynku. Nasza parafia będzie częścią grupy żółtej, która wyruszy z ul. Dworcowej.
  1. W minionym tygodniu z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana: śp. Irena Nowicz i Dorota Baczyńska. Powierzajmy je Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content