Zaznacz stronę
 1. W zeszłą niedzielę na tacę remontowo-inwestycyjną zebraliśmy 7117 zł. Serdecznie dziękujemy za wszelkie złożone ofiary.
 1. Zapraszamy dziś po raz kolejny do kawiarenki parafialnej po każdej Mszy Świętej. Do wakacji będzie ona czynna co dwa tygodnie.
 1. Przez cały Okres Wielkanocny zapraszamy na Drogę Światła. Jest to nabożeństwo podobne do Drogi Krzyżowej, w którym rozważamy spotkania z Jezusem Zmartwychwstałym. W naszej parafii Droga Światła odbywa się w każdą niedzielę Okresu Wielkanocnego o godz. 19:00.
 1. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwa majowe – codziennie o godz. 17:30. Z kolei po porannych Mszach o 8:00 zapraszamy na Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny.
 1. W najbliższą środę, 11 maja, zapraszamy na comiesięczne spotkanie Grupy Seniorów. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 8:00.
 1. W najbliższy piątek, 13 maja, obchodzimy wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Zapraszamy w tym dniu na nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem majowym. Rozpocznie się ono o 17:15.
 1. Również w piątek odbędzie się kolejne spotkanie biblijne: o godz. 18:45, w Sali Parafialnej przy Domu Zakonnym.
 1. Nowa grupa warsztatów „Wreszcie żyć. 12 kroków ku pełni życia” rozpocznie spotkania w piątek, o godz. 19:00, w sali pod kościołem. Można się jeszcze zgłosić. Informacje o tym, na czym polegają te warsztaty, znajdują się na stronie internetowej parafii.
 1. W przyszłą niedzielę, 15 maja, dzieci z naszej parafii przyjmą swoją Pierwszą Komunię. Z tego powodu zmienią się godziny niektórych Mszy Świętych. Msze pierwszokomunijne będą o godz. 9:30, 11:30 i 13:30. Prosimy, aby podczas tych Mszy zostawić miejsca siedzące wyłącznie dla rodzin dzieci pierwszokomunijnych i dla zaproszonych gości.
 1. Dnia 4 czerwca w Częstochowie odbędzie się coroczny zjazd wspólnot „Żywego Różańca”. Z tej okazji wspólnota z naszej parafii zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę na Jasną Górę. Koszt – 30 zł. Zapisy – u pana Tomka w zakrystii.
 1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Janusz Rogowski, Anna Anklewicz, Marianna Pudzianowska, Artur Żmuda, Małgorzata Zybała i Irena Mika. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
 1. Dziś po każdej Mszy będzie można wesprzeć „Przestrzeń Opatrzności”, dzieło rozbudowy Domu Pomocy Społecznej Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich w Skoczowie. Grupa teatralna „Edmundi”, składająca się z podopiecznych i pracowników Domu, przedstawi krótką pantomimę ewangelizacyjną.
Skip to content