Zaznacz stronę
 1. Trwa czwarte już w naszej parafii Forum Rodziny. Dlatego gościmy dzisiaj ks. Tomasza Jaklewicza, który głosi na wszystkich Mszach kazania pod hasłem przewodnim „Zrób to jak Święty Józef”. Serdecznie dziękujemy księdzu Tomaszowi za przyjęcie naszego zaproszenia.
 1. Dzisiaj, jak w każdą pierwszą niedzielę miesiąca, taca przeznaczona jest na cele remontowo-inwestycyjne. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
 1. W listopadzie codziennie modlimy się różańcem za zmarłych polecanych w wypominkach. Kartki z wypominkami można przynosić do kancelarii parafialnej lub do zakrystii albo też wrzucać do skrzynki z tyłu kościoła.
 1. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich do włączenia się w modlitwę różańcową w ramach tej Wspólnoty. Może do niej należeć każda ochrzczona osoba, niezależnie od płci i wieku, jeśli deklaruje wolę modlitwy na różańcu. Informacje i zgłoszenia: u ojca Wojciecha Łokcia lub pana Tomasza Kmiecika.
 1. W najbliższą środę, 10 listopada, zapraszamy na comiesięczne spotkanie Grupy Seniorów. Rozpocznie się ono Mszą Świętą o godz. 8:00.
 1. Z kolei Rada Seniorów przy Urzędzie Miasta prosi o przekazanie zaproszenia na Mszę Świętą w intencji seniorów miasta Bytomia oraz osób wspierających seniorów, która zostanie odprawiona w kościele Świętej Trójcy w przyszłą niedzielę, 14 listopada, o godzinie 11:00.
 1. Ojcowie Jezuici zapraszają na rekolekcje powołaniowe, które odbędą się od 10 do 14 listopada. Szczegóły – na plakacie w przedsionku kościoła i na stronie powolania.jezuici.pl.
 1. „Furtka Pokory” czyli Seminarium Odnowy Więzi Małżeńskiej rozpocznie się Mszą Świętą we środę, 17 listopada, o godz. 18:00. Podczas tej Mszy zostanie odprawiona intencja „o dobrego męża / o dobrą żonę”. Serdecznie zapraszamy.
 1. Warsztaty Rozwoju Duchowego „12 kroków ku pełni życia. WRESZCIE ŻYĆ” odbywać się będą w nowych grupach, w piątki wieczorem i w soboty przed południem. Osoby zainteresowane proszone są o zgłoszenie się na rozmowę wstępną oraz po materiały kroku zerowego.
 1. Zapraszamy na sztukę pt. „Gość Oczekiwany” w teatrze w Cieszynie. Wyjazd:  20 listopada o godz. 13:45.
 1. Ojciec Jerzy będzie dyżurował przez cały najbliższy tydzień po każdej Mszy Świętej w sali obok przedsionka kościoła i przyjmował zapisy na „Furtkę Pokory”, Warsztaty „12 kroków” i wyjazd do Cieszyna.
 1. Wspólnota Żywego Różańca zaprasza wszystkich chętnych na dwudniową pielgrzymkę do Warszawy i Niepokalanowa w dniach 7 i 8 grudnia. Więcej informacji – na plakatach w przedsionku kościoła. Zapisy – u pana Tomka w zakrystii.
 1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszły do Pana śp. Elfryda Pieczka i Ewa Roterman. Powierzajmy je Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content