Zaznacz stronę
  1. 18 września obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji w dzisiejszą niedzielę, zapraszamy na Piknik Rodzinny, który rozpocznie się o godz. 13:30 w ogrodzie przy kościele.
  1. Przyjmujemy już w kancelarii parafialnej intencje mszalne na przyszły rok. Jeszcze przez tydzień będziemy przyjmować wyłącznie intencje za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2022 zaczniemy przyjmować od 27 września.
  1. Wszystkie chętne dziewczęta, które chcą należeć do wspólnoty Marianek zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10:00. Z kolei chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę    w tym samym dniu – również o godz. 10:00.
  1. Z inicjatywy naszej parafii w Bytomskim Centrum Kultury zostanie wyświetlony film pt. „Fatima”. Jest to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich. Film jest z lektorem. Pokaz odbędzie się w sobotę, 2 października, o godz. 17:15. Koszt biletu to 10 zł; zapisy – w zakrystii.
  1. W dniu 9 października zapraszamy na coroczną parafialną wycieczkę w góry dla dzieci i młodzieży. Mogą jechać całe rodziny. W tym roku celem wyprawy jest Soszów Wielki. Szczegóły – na formularzach zgłoszeniowych w zakrystii.
  1. Z okazji rocznicy wyboru kardynała Karola Wojtyły na papieża planujemy pielgrzymkę do Sanktuarium św. Jana Pawła II w Krakowie-Łagiewnikach – w sobotę, 23 października. Szczegóły podamy za tydzień.
  1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Marianna Woźniak, Renata Wielgus, Piotr Czesak i Ewa Wierzbicka. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content