Zaznacz stronę
  1. W zeszłą niedzielę na tacę inwestycyjno-remontową zebraliśmy 7618 zł. Natomiast do puszek na rzecz uchodźców zebraliśmy 1852,27 zł. Za wszelkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy.
  1. Zespół dziecięco-młodzieżowy LATOROŚLE, który działa przy naszej parafii, ogłasza całkiem nowy nabór. Wiek kandydatów nie gra roli. Zapraszamy wszystkich, którzy lubią śpiewać dla większej chwały Boga. Pierwsze spotkanie organizacyjne odbędzie się dzisiaj, po Mszy Rodzinnej o godzinie 11:00.
  1. W poniedziałek, 13 września, zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie – na godz. 17:30.
  1. Od 13 września przez dwa kolejne tygodnie będziemy przyjmować w kancelarii parafialnej intencje mszalne na rok 2022 wyłącznie za żyjących. Zapraszamy w tym czasie wszystkich, którzy chcieliby zarezerwować terminy Mszy Świętych z okazji jubileuszu ślubu czy urodzin. Prosimy jubilatów, żeby nie odkładać planowania takich Mszy na ostatnią chwilę, bo może nie być już wolnych terminów. Natomiast Msze za zmarłych na rok 2022 zaczniemy przyjmować od 27 września.
  1. W najbliższą środę, 15 września, zapraszamy na kolejną Mszę Świętą w intencji „Aby małżeństwo udanym było”, która zostanie odprawiona o godz. 19:00.
  1. Wszystkie chętne dziewczęta, które chcą należeć do wspólnoty Marianek zapraszamy na spotkanie w sobotę o godz. 10:00. Z kolei chłopców, którzy chcą zostać ministrantami zapraszamy na zbiórkę w tym samym dniu – również o godz. 10:00.
  1. 18 września obchodzimy święto Św. Stanisława Kostki, patrona dzieci i młodzieży. Z tej okazji w przyszłą niedzielę, 19 września, zapraszamy na Piknik Rodzinny, który rozpocznie się o godz. 13:30 w ogrodzie przy kościele.
  1. Z inicjatywy naszej parafii w Bytomskim Centrum Kultury zostanie wyświetlony film pt. „Fatima”. Jest to inspirowana prawdziwymi wydarzeniami poruszająca opowieść o objawieniach fatimskich. Film jest z lektorem. Pokaz odbędzie się w sobotę, 2 października, o godz. 17:15. Koszt biletu to 10 zł; zapisy – w zakrystii.
  1. W dniu 9 października zapraszamy na coroczną parafialną wycieczkę w góry dla dzieci i młodzieży. Mogą jechać całe rodziny. W tym roku celem wyprawy jest Soszów Wielki. Szczegóły – na formularzach zgłoszeniowych w zakrystii.
  1. W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszłi do Pana: śp. Irena Starosta, Janina Kubies, Marian Przekwas, Hildegarda Hajduk, Piotr Walczak i Krystyna Fischer-Dąbrowska. Powierzajmy ich Bożemu miłosierdziu w modlitwie.
Skip to content