Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie – Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 1.04.2018

1. Dzisiaj Niedziela Zmartwychwstania. Radujmy się.
2. Poniedziałek Wielkanocny obchodzony jest jako drugi dzień Świąt. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę. Tradycyjnie w Poniedziałek Wielkanocny składkę przeznaczamy na potrzeby naszej jezuickiej uczelni Akademii Ignatianum w Krakowie. Za złożone ofiary dziękujemy. Trwa nowenna do Bożego Miłosierdzia.
3. We wtorek, 3 kwietnia o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy wraz z nowenną.
4. W czwartek księża odwiedzą chorych z Komunią św.
5. W pierwszy piątek spowiadamy od 16.30.
6. W pierwszą sobotę miesiąca 7 kwietnia o godzinie 12:00 zapraszamy na kolejny Publiczny Różaniec o odnowę moralną Narodu Polskiego, który odbędzie się na bytomskim rynku.
7. W przyszłą niedzielę, 8 kwietnia Niedzielą Miłosierdzia kończymy oktawę Wielkiej Nocy.
8. Także w przyszłą niedzielę na placu kościelnym zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na potrzeby Caritas Diecezji Gliwickiej i naszej Parafii.
9. Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami do współtworzenia Wspólnoty Spotkań u Sióstr Szkolnych de Notre Dame w Katowicach – Brynowie. Wspólnota gromadzi dzieci wokół Pana Jezusa poprzez modlitwę i zabawę w gronie wolontariuszy. Organizatorem jest Stowarzyszenie SPES, organizacja katolicka. Szczegóły na plakacie.
10. Zapraszamy także na Seminarium Odnowy Wiary, prowadzone przez Diakonię Modlitwy Ruchu Światło Życie. Pierwsze spotkanie 11 kwietnia o 19.00 w kościele Dobrego Pasterza na Karbiu.
11. Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w przygotowanie liturgii i kościoła na czas Świąt Wielkanocnych.
Wszystkim naszym Parafianom i przybyłym Gościom życzymy radości, pokoju i błogosławieństwa Zmartwychwstałego Pana. Alleluja!

Skip to content