Zaznacz stronę

19.12.2010 r.

Dziś, rozpoczynają się w naszej parafii, rekolekcje adwentowe, które potrwają do środy, 22 grudnia włącznie. Nauki rekolekcyjne podczas Mszy św., o godz. 7.00; 8.00 i 18.00, będzie głosił O. Zbigniew Górecki SI.

W poniedziałek, wtorek, i środę możliwość spowiedzi, podczas każdej Mszy św., a po południu od godz. 16.00.

We wtorek, 21 grudnia, w godzinach przedpołudniowych, odwiedzimy chorych z Komunią św.

W środę, 22 grudnia, o godz. 8.00, Msza św. w intencji emerytów i rencistów oraz spotkanie w sali domu parafialnego. W tym dniu zapraszamy chętnych, mężczyzn i kobiety, do pomocy przy budowie szopki i przystrojeniu kościoła.

W piątek, 24 grudnia, w Wigilię Bożego Narodzenia, spowiedź do godz. 15.00. O godz. 23.15 rozpocznie się czuwanie modlitewne, przygotowane przez grupę młodzieżową „Magis”. O północy Pasterka, na którą serdecznie zapraszamy Parafian i przybyłych Gości. Taca z Pasterki przeznaczona będzie na Fundusz Obrony Życia Diecezji Gliwickiej.

W sobotę, 25 grudnia, Uroczystość Narodzenia Pańskiego. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę.

W przyszłą niedzielę, 26 grudnia, święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

W gablotce, w przedsionku kościoła, wywieszony jest plan kolędy 2010/2011. Plan podany jest również na naszej stronie internetowej: www.jezuici.pl/bytom W dniach 27 – 30 grudnia, odwiedziny rodzin rozpoczynamy o godz. 15.00. W dniach 2 – 18 stycznia, 2011 r., odwiedziny Parafian rozpoczynamy: w soboty i niedziele o godz. 15.00, w pozostałe dni tygodnia o godz. 16.00.

Nowo przybyłych mieszkańców do naszej parafii, zamieszkałych przy ulicy Składowej odwiedzimy z kolęda w środę, 19 stycznia.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna do środy włącznie.
Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką, opłatki i świece wigilijne.

Na radosny czas Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim mieszkańcom naszej Parafii radości i pokoju. Szczęść Boże!

Skip to content