Niedziela, 8.03

8:00 – Za śp. zmarłych z rodziny Jureczko, Nowara i Bajer

9:30 – Za śp. Genowefę, Jana, syna Jana i Bronisław Kasińskich

11:00 – W int. Jadwigi Fras z okazji 70. roczn. urodzin oraz Józefa Fras z okazji 75. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski oraz z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Antoniny Cygankiewicz, Pauliny Sylwii Przybyła, Anastazji Gabrieli Przybyła i Jana Stanisława Filipowicza

16:00 – Za śp. Marię Bachaner w 21. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

 

Poniedziałek, 9.03

7:00 – Za śp. Henryka w roczn. śmierci, za Otylię i Andrzeja, ich syna, oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

8:00 – W int. parafian

18:00 – Za śp. Andrzeja Gruszczyńskiego – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

 

Wtorek, 10.03

7:00 – Za śp. Jana Pranschke – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. męża Krzysztofa Strzymińskiego w 3. roczn. śmierci

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Jadwigę Pfeifer w 2. roczn. śmierci

 

Środa, 11.03

7:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

7:00 – W int. dobroczyńców

8:00 – Za śp. Wacława Pichnar – od Magdaleny Pichnar z rodziną

18:00 – Za śp. Michalinę Szlichta

18:00 – Za śp. Janinę Szwaluk w 1. roczn. śmierci

 

Czwartek, 12.03

7:00 – Za śp. Edwarda Szydłowskiego – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. męża Ryszarda Drozd w 2. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Stolków i Kałów

18:00 – Za śp. Urszulę, Grzegorza, Zdzisława oraz zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Kazimierza Micor w 19. roczn. śmierci, za brata Jana, za szwagra Jana oraz za rodziców z obu stron

 

Piątek, 13.03

7:00 – Za śp. Jana Krzyżanowskiego – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

18:00 – W int. chrześcijan prześladowanych za wiarę

18:00 – Za śp. Anielę Sobczyk – w dniu urodzin

 

Sobota, 14.03

7:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

8:00 – Za Ojca Świętego, Ojczyznę, Radio Maryja i Telewizję Trwam

18:00 – Za śp. Zdzisława Zwierzyńskiego w 5. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny z obu stron

18:00 – Za śp. Irenę Cyptor w 15. roczn. śmierci oraz za męża Józefa

18:00 – Za śp. męża Wacława, synów Andrzeja i Józefa Suszczewicz oraz za Aleksandra i Sewerynę Mazuń

 

Niedziela, 15.03

8:00 – Za śp. córkę Monikę w 5. roczn. śmierci, za męża Kazimierza, rodziców z obu stron, rodzeństwo oraz zmarłych z rodzin Maruszewskich i Wydmuchów

9:30 – W int. Mateusza Dosiuk w 2. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11:00 – Za śp. męża Marka Żabę oraz za zmarłych rodziców Franciszka i Wiktorię Ulfik

12:30 – W int. dzieci obchodzących roczn. chrztu: Wiktora Błys i Sandry Rzepy

16:00 – W int. Katarzyny w 50. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

18:00 – Za śp. Stefanię Cech (Msza gregoriańska)

Skip to content