Niedziela, 3.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.30 – W intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – Za śp. Stanisławę i Antoniego Wójcik
11.30 – Za śp. Ignacego Reicha w 30. r. śmierci, Zofię i Jerzego, za zmarłych z rodziny Zawisza oraz za śp. Krystynę Kolanko w 30 dni po śmierci
16.00 – W intencji Agnieszki z okazji urodzin oraz o Boże błogosławieństwo dla Mateusza i całej rodziny
16.00 – Za śp. Marcina Jędrzejewskiego w 8. r. śmierci
18.00 – Z okazji 80. rocznicy urodzin pani Heleny Kamińskiej i jej siostry Małgorzaty
Po Mszy – Nabożeństwo czerwcowe
Poniedziałek, 4.06
7.00 – Za śp. rodziców Różę i Edwarda w 5. r. śmierci i zmarłe pokrewieństwo z obu stron
8.00 – Za śp. męża Adolfa Adama Posłusznego
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – Za śp. Zygmunta Kopeć (od lokatorów z ul. Reja 8)
18.00 – Za ś.p. męża Jana Adamiec, za rodziców – Elżbietę i Piotra, teściów – Martę i Alojzego, dziadków z rodziny Sławik i Koca, za brata i bratową, za kuzyna Jana Kota z rodziną, oraz za Tadeusza Brzozowskiego i dziadka Zbigniewa
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Wtorek, 5.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. męża Józefa w 3. r. śmierci, za zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
8.00 – Za śp. Ryszarda Hryniewieckiego w rocznicę śmierci, oraz zmarłych Jerzego, Zbigniewa i Witolda
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za śp. Józefa Wolak i za zmarłych z rodziny
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Środa, 6.06
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – Za śp. Kazimierza Spiączka w 14 r. śmierci oraz za zmarłego brata Czesława i zmarłych z rodziny
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe

Czwartek, 7.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. Mariana Zielińskiego, Danutę Bednarek, Andrzeja i Grzegorza Piechnio
18.00 – Za śp. Krzysztofa Szlichta w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. rodziców Kazimierę i Tadeusza Nawrot oraz brata Tomasza Nawrot
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Piątek, 8.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. Grzegorza Grabarę
18.00 – O Boże błogosławieństwo dla Damiana w 75. rocznicę urodzin. Msza Święta dziękczynno-błagalna
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Sobota, 9.06
7.00 – Za Renatę i Marka – dziękczynno-błagalna z okazji 30. rocznicy ślubu i urodzin o Boże błogosławieństwo i o zdrowie w rodzinie
8.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam
18.00 – W intencji Karola Banaszewskiego w 5. rocznicę urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.00 – Za śp. Józefa i Martę Cebulskich oraz za śp. Zofię i Mieczysława Szota
18.00 – Za śp. brata, rodziców, chrzestną i pokrewieństwo z obu stron
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Niedziela, 10.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.30 – Z okazji 50. rocznicy urodzin Marka Kasprzaka oraz za zmarłych rodziców: Kamilę i Romana Kasprzak
10.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Piotra Łuszczyk oraz za śp. siostrę Irenę i brata Janusza z żoną Janiną
11.30 – Msza Święta Odpustowa
11.30 – Za śp. Jana Koniecpolskiego w 10. r. śmierci i za śp. Kazimierę Koniecpolską w 8. r. śmierci
16.00 – Za dzieci przyjmujące sakrament Chrztu: Malwinę Liliannę Moroń, Szymona Dawida Parkitnego, Jakuba Rafała Parkitnego, Barbarę Zofię Froncek
18.00 – Za śp. Zbigniewa Falińskiego w 1. r. śmierci i za zmarłych z rodziny Dzięcioł i Pełczyńskich
Po Mszy – nabożeństwo czerwcowe

Skip to content