Niedziela, 28.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.30 – Za śp. Gertrudę Kucharczyk w 1. r. śmierci oraz za śp. Urszulę Śmietańską
10.00 – Za Aleksandrę Ancik w dniu urodzin
10.00 – Za śp. Dariusza Ziętek oraz za zmarłych: Łucję, Annę i Władysława
11.30 – Za śp. Kazimierza Kasprzyka, syna Dionizego oraz zmarłych rodziców z obu stron
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Dominika Marka Kuziemskiego, Michalinę Magdalenę Jaskółę, Laurę Liliannę Jastrzębowską, Macieja Ryszarda Zagrodnego, Jakuba Kochana, Maję Oliwię Knitel
18.00 – Za parafian
18.00 – Za śp. Wiktorię Trzop w 20. r. śmierci
Poniedziałek, 29.01
7.00 – Za śp. Jana Wilżyńskiego w 12. r. śmierci, zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłą Stefanię i Teofilę
8.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Jadwigę i Teresę Radelli
18.00 – Za zmarłych Antoniego, Krystynę, ks. Macieja oraz Marię i Edwarda
18.00 – Za śp. Mariana Urbańskiego w 6. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i teściów
18.00 – Za zmarłego Wojtusia Cierpiaka w 3. r. śmierci i za zmarłych z rodziny z obu stron
Wtorek, 30.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za zmarłych Wiesława, Stanisława i Józefa Korneckich
8.00 – Za śp. Bogdana Ciszewskiego w 30 dni od śmierci
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Stanisława Hełmeckiego w 19. r. śmierci
Środa, 31.01
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – W intencji Ewy z okazji urodzin
8.00 – Za zmarłych Józefa i Janinę Kocia oraz Zenona i Annę Kocia
8.00 – Za śp. Zofię i Rudolfa o dar życia wiecznego
18.00 – Msza Święta zbiorowa za zmarłych i nowenna do św. Józefa
18.00 – Za śp. Bronisława Bobryk w 10. r. śmierci
18.00 – Za zmarłych Tadeusza, Marię, Piotra, Danutę Lasyk, Irenę i Wojciecha Zwolińskich oraz Henryka Waksmundzkiego

Czwartek, 1.02
7.00 – Za zmarłych Bronisława i Julię, Kazimierza i Mariannę Kocia
8.00 –Za zmarłych Leontynę i Jana
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od pp. Cybulskich z Krakowa)
18.00 – Za śp. Janinę Kułak w 12. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
18.00 – Za zmarłych rodziców Jadwigę i Jana
Piątek, 2.02
7.00 – Za zmarłych Irenę i Jana Hadryś o dar życia wiecznego
8.00 – Za śp. Zygmunta Gajek w 8. r. śmierci
9.30 – Za śp. męża Kazimierza Antczak w 7. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo
17.00 – Za zmarłych Annę i Michała Jabłońskich i krewnych z obu stron
18.00 – Za śp. Mariannę i Anielę Jazdończyk
Sobota, 3.02
7.00 – Za śp. Andrzeja Wolaka
8.00 – Za zmarłych Krystynę i Mieczysława Bajor o dar życia wiecznego
18.00 – Za śp. Cecylię i Władysława oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za zmarłych rodziców Janinę i Stanisława Braziewicz
18.00 – Za śp. Marię, Feliksa Masełek oraz zmarłych Piotra, Antoniego, Barbarę i Jerzego
18.00 – Za śp. Marię Szołtysik w 30 dni po śmierci
Niedziela. 4.02
7.00 – Za Apostolstwo Modlitwy
8.30 –
10.00 – Za śp. Aleksandra Misztal, zmarłych rodziców, teściów, brata i bratową
11.30 – Za śp. Adama, Walerię Krysik, zmarłych synów, synowe i zięciów
16.00 – Za śp. Reinholda Riegel, Walentego, Gertrudę, Urszulę, Jana, Stanisławę
18.00 – Za śp. żonę Marię, zmarłych rodziców z obu stron oraz braci Kazimierza i Michała i bratową Czesławę 

Skip to content