Niedziela, 25.02
7.00 – Za śp. Janusza Klimeckiego i śp. Krystynę w 1. r. śmierci (od synów z rodzicami)
8.30 – Za śp. Kazimierza Plackowiak w 10. r. śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
10.00 – Za zmarłych Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz śp. Mariannę i Augustyna Malawskich
11.30 – Za śp. męża, ojca i dziadka Czesława Banek w 13. r. śmierci
13.00 – Za śp. Klarę Mzyk w rocznicę śmierci
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Lenę Walaszek, Antoniego Bartosza Jaśkowskiego, Przemysława Eugeniusza Prukop, Matyldę Lissek
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za śp. Teklę i Władysława Tomaszewskich, śp. Romanę i Wacława Rubiszów oraz zmarłych z rodziny z obu stron
Poniedziałek, 26.02
7.00 – Za Parafian
8.00 – W intencji Michaliny o łaskę zdrowia
18.00 – Za śp. Teresę Pawlicką
18.00 – Za śp. Marię i Stanisława Kasprowiczów oraz ich przodków o spokój dusz oraz za zmarłych Wincentego i Martę Wilejkisów oraz ich zięcia Suguarda o spokój ich dusz – modlą się dzieci, wnuki i prawnuki
Wtorek, 27.02
7.00 – Za śp. Romana Zok
8.00 – Za śp. ojca Władysława w 24. r. śmierci o dar nieba oraz za zmarłych z rodziny Łętocha, Rapacz, Filipia, Gęborski
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Haliny Jelińskiej z rodzina)
12.00 – za śp. Janinę Kowalską – Msza święta pogrzebowa
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Romana, Eugenię, za zmarłych z rodziny Krzemińskich, Niezgodów i Kowalczyków
18.00 – Za zmarłych z rodzin: Goliczewskich, Szpotko, Wojdyło, Polniak oraz za śp. Antoniego
Środa, 28.02
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – Za śp. Michała Kaczmarka w 22. r. śmierci
8.00 – Za śp. Walentego w rocznicę śmierci i śp. Bronisławę i dusze w czyśćcu cierpiące
18.00 – Msza święta zbiorowa za zmarłych
18.00 – Za śp. Kornelię Tabaka miesiąc po śmierci i za zmarłych z ul. Wrocławskiej 49 (Msza święta od sąsiadów)

Czwartek, 1.03
7.00 – Za śp. Romana Zok
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Heleny i Jana Barwińskich z rodziną)
18.00 – Za śp. Romana Gardziel w 9. r. śmierci i zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Władysława w rocznicę śmierci na Sybirze
18.00 – Za śp. Hildegardę
Piątek, 2.03
7.00 – Za śp. Teresę i Zygmunta Samojednych oraz śp. Teresę Talagę oraz zmarłą Teresę
8.00 – Za śp. Magdalenę Skibniewską w 3. r. śmierci oraz zmarłych Adolfa, Emilię, Katarzynę i Teofila
8.30 – Droga Krzyżowa
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – Za śp. Annę, Józefa Ciosk
Sobota, 3.03
7.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski z prośbą o uzdrowienie dla córki
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Ireny i Kazimierza Barwińskich)
8.30 – Godzinki
18.00 – Za śp. Andrzeja Gąsiorka w 6. r. śmierci oraz za zmarłych Czesławę, Jana i Edwarda
18.00 – Za śp. Wincentego Bąkiewicza w 15. r. śmierci, zmarłych rodziców z obu stron oraz zmarłe siostry Lucynę, Halinkę i Alfreda
Niedziela, 4.03
7.00 – Za śp. Jana Przybyłę w 30 dni po śmierci
8.30 – Za Apostolstwo Modlitwy
10.00 – Za zmarłych Genowefę, Jana, Bronisława i Jana Kasińskich
11.30 – Za zmarłych z rodziny Sidorowicz i Łakomskich
13.00 – Za śp. Edwarda i Józefę Szlagor i Żołnierzy Wyklętych o szczęście wieczne
16.00 – Za śp. Bronisławę, Kazimierza Krużka oraz śp. Apolonię, Franciszka i Edwarda
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za zmarłych Marię i Waltera Jureckich oraz za zmarłych Romana i Jana, Joachima, Małgorzatę i Halinę Nowarra 

Skip to content