I N T E N C J E M S Z A L N E 12.03. – 19.03. 2017 r.
NIEDZIELA, 12 MARZEC
7.00 – za + Józefa Dłubak
8.30 – za ++ córkę Monikę w 2 rocz. śm., męża Kazimierza i z rodziny
10.00 – za ++ Genowefę, Jana, Jana i Bronisława Kasińskich
11.30 – za ++ Marka Żabę w 14 rocz. śm., oraz rodziców: Franciszka i Wiktorię Ulfik
16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
18.00 – w intencji Agaty Szydełko z okazji 50 rocznicy urodzin, dziękczynno-błagalna
PONIEDZIAŁEK, 13 MARZEC
7.00 – za + Helenę Oleksy
8.00 – w intencji Józefa Krowickiego z okazji 90 rocznicy urodzin, dziękczynno-błagalna
8.00 – za + Halinę Czajkowską w 30 dni po śmierci
8.00 – za ++ Jana, Marię i Halinę Wójcik oraz Henryka Boże błogosławieństwo
18.00 – za + Józefa Dłubak
18.00 – za ++ Urszulę i mężów i z rodziny
WTOREK, 14 MARZEC
7.00 – za + Józefa Dłubak
8.00 – w intencji Macieja okazji 30 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o Boże błogosławieństwo
8.00 – za + Waldemara Ślusarczyk /of. od lokatorów z ul. Łużyckie nr 24-26/
18.00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – w intencji Anieli Sobczyk z okazji 85 rocznicy urodzin, dziękczynno-błagalna
ŚRODA, 15 MARZEC
7.00 – za + Michała Kaczmarka w 21 rocz. śm.
8.00 – za dobroczyńców żywych i zmarłych
8.00 – za ++ Longina i Marka Krysińskiego o Boże Miłosierdzie
18.00 – za + Józefa Dłubak
18.00 – za ++ rodziców: Stefanię i Tadeusza Szczyrskich oraz z rodzin: Szczyrskich i Lubuń
18.00 – za ++ Pawła Bonanati oraz Kazimierza Chrostek

CZWARTEK, 16 MARZEC
7.00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Iwony i Barbary
8.00 – za + Jadwigę Kruk /of. od córki i syna z rodzinami/
8.00 – za + Kazimierę Rasławską
18.00 – za + Józefa Dłubak
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od brata Janusza z rodziną/
PIĄTEK, 17 MARZEC
7.00 – ………………………………………………………………………………………………………………………….
8.00 – za + Józefa Dłubak
8.00 – za ++ Władysława Mirocha i z rodziny
18.00 – za ++ rodziców: Józefa i Weronikę Skrzypacz oraz braci: Franciszka, Walentego i Jana
18.00 – za ++ Artura Warakomskiego w 20 rocz. śm. oraz rodziców i krewnych z obu stron /of. od żony, dzieci i wnuków/
SOBOTA, 18 MARZEC
7.00- -za + Józefa Wolak
8.00- – za + Edwarda Szczerba z okazji imienin
8.00 – za +Józefa Dłubak
8.00 – za + Stanisława Lempart w 5 rocz. śm.
18.00- – za ++ rodziców: Helenę i Mariana Zarudzkich oraz rodzeństwo i zięcia Józefa
18.00- – za + Andrzeja Gąsiorek w rocz. śmierci
18.00- – za ++ Józefa Kubas w 40 rocz. śm. oraz rodziców i brata Stanisława
NIEDZIELA, 19 MARZEC
7.00 – za ++ Józefa i Marię Laska oraz bratową Marię
8.30 – za ++ Ks. Leopolda Schanzera i Ks. Leonarda Bandosza
10.00 – za Darię Saft z okazji 18 rocznicy urodzin, dziękczynno-błagalna
10.00 – za ++ Józefę, Walerię, Wincentego, Jana, Janinę, Mieczysława, Honoratę, Mieczysława i Zofię
11.30 – za ++ Jana Kocząb i Bolesława Fisior
16.00 – za ++ Adama i Andrzeja Bęben w 20 rocz. śm.
18.00 – za ++ Piotra i Andrzeja Sobczyk

Skip to content