Niedziela, 8.04
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Feliksa Przytułę w rocznicę śmierci
10.00 – Za śp. Elfryda Wedel i zmarłych z rodziny
11.30 – Za śp. Jana Rączka w 11. r. śmierci, oraz za śp. córkę Urszulę i zmarłych z obu stron
13.00 – W intencji Marii Żaby w 93. rocznicę urodzin – Msza święta dziękczynno-błagalna
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu Świętego: Laury Michaliny Stainczyk, Malwiny Buczek, Lilianny Marianny Adamczyk, Amelii Łozaj, Joanny Karoliny Boruta, Marceliny Cichoń
18.00 – Za śp. Kazimierza Wróblewskiego w 10. r. śmierci
Poniedziałek, 9.04
7.00 –
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od Krzysztofa i Moniki z dziećmi)
18.00 – Za zmarłych Stefanię i Włodzimierza
Wtorek, 10.04
7.00 –
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od Władysława i Waldemara Wilczura)
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za zmarłych z rodzin Janaków, Rogalskich, Ciosków, Jonaków
18.00 – Za śp. Bogusława Ćwiek w miesiąc po śmierci
Środa, 11.04
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za śp. męża Jerzego oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Felicję i Leona Mizerskich
18.00 – Za śp. Grażynę Gas (od lokatorów z ul. Łużyckiej 10)

Czwartek, 12.04
7.00 – Za śp. o. Simona
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od kuzynek Janiny i Heleny)
18.00 – Za śp. Martę Wala i zmarłych z rodziny Wala, Dziuk, Dolibog, Rzyszka
18.00 – Za śp. Ryszarda Drozd w 30 dni po śmierci
18.00 – Za śp. Grażynę i Adama Tużnik
Piątek, 13.04
7.00 – Za śp. Grażynę Gas (od koleżanki Danki)
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od Zofii i Stanisława Tomczyk)
18.00 – Za śp. Teofila Burczyk
18.00 – Za śp. Marię Pawelczyk w 25. r. śmierci
Sobota, 14.04
7.00 – Za śp. Grażynę Gas (od Renaty Wiatr z mężem i dziećmi)
8.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam
18.00 – Za śp. Lucjana Klub w 14. r. śmierci, zmarłych rodziców Klub i Wieczorków
18.00 – Za śp. ojca Józefa Czok w 15. r. śmierci, zmarłą mamę Łucję Czok, oraz zmarłych z rodziny Czok, Guban i Pierończyk
18.00 – Za zmarłych syna Grzegorza, męża i rodziców z obu stron
Niedziela, 15.04
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Bogusława i Eugeniusza Bocian
10.00 – Za śp. Gintera Holewik, Kazimierę Jamroż, Alfreda i Leszka Jamroż
11.30 – Za śp. rodziców Otylię i Jana Borowian oraz zmarłe rodzeństwo: Ewalda, Magdalenę, Leona oraz Adelajdę
13.00 – Za panią Janinę w 86. rocznicę urodzin
16.00 – Za dzieci roczne: Franciszka Jana Święch
18.00 – Za śp. Janinę Doman w 7. r. śmierci, śp. Magdalenę i Marię Janiak w 8. r. śmierci i śp. Stanisława 

Skip to content