Niedziela, 7.01
7.00 – Za parafian
8.30 – Za Apostolstwo Modlitwy
10.00 – Za zmarłych Güntera Holewik, Kazimierę Jamroż, Alfreda i Leszka Jamroż
11.30 – W intencji Marianny i Bogusława Rudnickich z okazji 50 lat małżeństwa
16.00 – Za śp. syna Adama Wróblewskiego w 20. r. śmierci
18.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
Poniedziałek, 8.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Józefa Kopiec w 5. r. śmierci
8.00 – Za przyjmujących po kolędzie
18.00 – Za śp. syna Marcina Linkowskiego w 5. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
Wtorek, 9.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
7.00 – Za śp. Teresę Mantryba w 2. r. śmierci (od męża)
8.00 – Za chorych parafian
8.00 – Za śp. Lucjana Goczoł
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Tadeusza Wójcika i za zmarłych rodziców z obu stron oraz za zmarłych z rodziny
Środa, 10.01
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
18.00 – za śp. Krzysztofa Strzymińskiego (od żony z rodziną)

Czwartek, 11.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
7.00 – Za śp. Janusza Hebdę w 21. r. śmierci
8.00 – Za śp. siostrę Marię Alinę Jadwiżankę
18.00 – Za śp. Lucjana Wodzisławskiego w 2. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron
Piątek, 12.01
7.00 –
8.00 – Za śp. Urszulę i zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Jadwigę Urbańską w 2. r. śmierci oraz śp. Kazimierza Urbańskiego w 6. r. śmierci – o radość nieba i zbawienie ich duszy (od córek z rodzinami)
19.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
Sobota, 13.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam
8.00 – Za śp. Mariana Krakowskiego w 8. r. śmierci
18.00 – Za śp. Stanisława Jędrzejowskiego oraz za zmarłych z rodziny
18.00 – za zmarłych z rodziny Sikora i Urbańskich
Niedziela, 14.01
7.00 – Za śp. Bogusława Ćwik w 1. r. śmierci i za zmarłych dziadków z obu stron
8.30 – Za zmarłych: Dorotę Szpargała, Marię Dukiewicz w 18 r. śmierci i Stanisława w 2. r. śmierci
10.00 – Za śp. Reginę Sieja w 10. r. śmierci oraz zmarłego Bolesława Sieja
11.30 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
16.00 – Za dzieci przyjmujące sakrament chrztu świętego: Macieja Marszałka, Jakuba Szklarza, Wandę Ritszel, Julię Janinę Bill
18.00 – Za śp. Józefa Hobzda w 9. r. śmierci oraz za zmarłych z obu stron

Skip to content