Niedziela, 5.11
7.00 – Za parafian
8.30 – W intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – Za śp. Anastazję Rabiega w 8. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
11.30 – Dziękczynno-błagalna w intencji Piotra Lambarskiego w 50. rocznice urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo
16.00 – Za śp. Irenę Lorek i zmarłych z rodziny
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Pawła w 2. r. śmierci, śp. Stanisława w 3. r. śmierci oraz za zmarłych z rodziny
Poniedziałek, 6.11
7.00 – Za śp. Monikę Weis
8.00 – Za zmarłych z rodziny Rasławskich i Repelowskich
8.00 – Za zmarłych poleconych w wypominkach
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Romana Zenkow
18.00 – Za śp. Kazimierza Bąk w 1. r. śmierci oraz śp. Ewę Bąk
18.00 – Za śp. Wincentego i Józefa Gmok, Wincentego i Zofię Gmok i za zmarłych z całej rodziny Kowalczykowskich
Wtorek, 7.11
7.00 – O dary Ducha Świętego dla dzieci: Janka, Julii i Franka
8.00 – Za zmarłych poleconych w wypominkach
17.30 – Wypominki
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za Marysię w 15. rocznicę urodzin o dary i łaski Ducha Świętego
18.00 – Za śp. Jana Wołoszyna w 5. r. śmieci

Środa, 8.11
7.00 –
8.00 – Za Dobroczyńców
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Jadwigę Godlewską w 2. r. śmierci oraz śp. Romana Godlewskiego w 4. r. śmierci
18.00 – Za śp. Halinę Kaleta-Wojtuch oraz zmarłych rodziców Marię i Rudolfa Wojtuch
18.00 –

Czwartek, 9.11
7.00 – Za Wojciecha w dniu urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
8.00 – Za śp. Pawła Dutka w 11. r. śmierci
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Marka Burczyka w 1. r. śmierci oraz zmarłego Teofila Burczyka
18.00 – Za śp. Urszulę i Janusza oraz pokrewieństwo z obu stron
Piątek, 10.11
7.00 –
8.00 – Za śp. Krzysztofa Strzymińskiego (od żony z rodziną)
17.30 – Wypominki
18.00 – Za parafian zmarłych i żyjących
18.00 – Za śp. Franciszkę Mocek w 8. r. śmierci oraz zmarłych Zofię, Czesława Bazarnik i zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Jana Grochowskiego w 3. r. śmierci oraz zmarłych z rodziny
Sobota, 11.11
7.00 – Za śp. Teresę Leśniak w 5. r. śmierci
8.00 – Za Ojczyznę, Radio Maryja i Telewizję Trwam
9.00 – Msza Święta za Ojczyznę
9.00 –
17.30 – Wypominki
18.00 – Za zmarłych rodziców Franciszkę i Józefa Wesołowskich
18.00 – za śp. Jadwigę, Konrada i Sławomira Nitzschke
18.00 – za śp. Zofię Mazurek w 1. r. śmierci, Józefa Mazurek, oraz za zmarłych z rodziny z obu stron
Niedziela, 12.11
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Marię, Marcina, Szczepana Blitek
10.00 – Za śp. Barbarę Kaczmarczyk w 3. r. śmierci
11.30 – Za zmarłych z rodziny Ceglarek i Janowicz
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego:
17.30 – Wypominki
18.00 – Za zmarłych rodziców Mariannę i Władysława, brata Mariana Zięba oraz zmarłych z pokrewieństwa

Skip to content