Niedziela, 4.03
7.00 – Za śp. Jana Przybyła w 30 dni po śmierci
8.30 – Za Apostolstwo Modlitwy
10.00 – Za zmarłych Genowefę, Jana, Bronisława i Jana Kasińskich
11.30 – Za zmarłych z rodziny Sidorowicz i Łakomskich
13.00 – Za śp. Edwarda i Józefę Szlagor i Żołnierzy Wyklętych o szczęście wieczne
16.00 – Za śp. Bronisławę, Kazimierza Krużka oraz śp. Apolonię, Franciszka i Edwarda
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za zmarłych Marię i Waltera Jureckich oraz za zmarłych Romana, Jana, Joachima, Małgorzatę i Halinę Nowarra
Poniedziałek, 5.03
7.00 – Za parafian
8.00 – Za śp. męża Józefa Bujoczek w 25. r. śmierci, śp. brata, rodziców i teściów oraz za zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Agnieszki Barwińskiej i Sióstr Zmartwychwstanek z Częstochowy)
18.00 – Za śp. Gabrielę Sarata w 9. r. śmierci oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Jana Zachłod w 16. r. śmierci i za zmarłych z rodzin Zachłod, Piaseckich, Krysiak i Dyjak
Wtorek, 6. 03
7.00 – Za śp. Antoniego i Michała
8.00 – Za śp. Jana Terkę 21. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców, rodzeństwo i pokrewieństwo
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od Edwarda Barwińskiego)
18.00 – EUCHARYSTIA Z UDZIELENIEM SAKRAMENTU BIERZMOWANIA
18.00 – W intencji rodzin młodzieży przyjmującej Sakrament Bierzmowania
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
Środa, 7.03
7.00 – Za Dobroczyńców
8.00 – Za zmarłych rodziców Teresę i Alfonsa Nawrot
18.00 – Za zmarłych z rodzin Ceglarek i Janowicz oraz za śp. Jana i Zygfryda
18.00 – Za śp. Szymona Kłaka

Czwartek, 8.03
7.00 – O zdrowie w rodzinie oraz za zmarłych rodziców Irenę i Kazimierza a także krewnych z rodziny
8.00 – Za śp. Jana Pasek w 30 dni po śmierci
18.00 – Za śp. Andrzeja Kmiecik o szczęście wieczne
Piątek, 9.03
7.00 – Za śp. Henryka w rocznicę śmierci, zmarłych Otylię, Andrzeja oraz dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – Za śp. Wacława Porzucek w 2. r. śmierci, oraz zmarłych mamę Jadwigę, Józefę, Stefana i Jana Porzucek
8.00 – Za zmarłych rodziców Tymoteusza i Stanisławę Pańczyszyn oraz Mikołaja i Władysławę Kuźnikow i Annę i Stanisława Kozłowskich
8.30 – Droga Krzyżowa
17.30 – Droga Krzyżowa
18.00 – Za śp. Pawła Bonanati w 2. r. śmierci
18.00 – Za śp. Kazimierza Chrostek w 5. r. śmierci
18.00 – Za śp. Stanisława Cisek w 8. r. śmierci oraz śp. żonę Katarzynę i zmarłe pokrewieństwo z obu stron
Sobota, 10.03
7.00 – Za śp. Krzysztofa Strzymińskiego w 1. r. śmierci od żony z rodziną 
8.00 – W intencji Ojca Świętego, Ojczyzny, Radia Maryja i Telewizji Trwam
18.00 – Msza Święta dziękczynno-błagalna w intencji Elizy Krowickiej w 85. rocznicę urodzin
18.00 – Za Borysa Łysiak w 1. rocznicę urodzin
18.00 – Za zmarłych synów Józefa i Andrzeja, męża Wacława oraz Aleksandra i Sewerynę Mazur
18.00 – W 1. r. śmierci Marianny Kasprzak oraz zmarłego tatę Władysława i zmarłych z obu stron
18.00 – Za śp. Krystynę Szymczewską
Niedziela. 11.03
7.00 – Za parafian
8.30 – Za zmarłą córkę Monikę w 3. r. śmierci, męża Kazimierza, rodziców z obu stron oraz zmarłych z rodzin
10.00 – Za śp. Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz Mariannę i Augustyna Malawskich
11.30 – Za śp. męża Marka Żaba w 14. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców Franciszka i Wiktorię Ulfik
13.00 – Za Magdę Jasińską – chrzest
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu: Wojciecha Pawła Gaczoła
17.00 – Gorzkie Żale
18.00 – Za śp. Józefa Niesłony (od lokatorów z ul. Pułaskiego 40) 

Skip to content