INTENCJE MSZALNE

 27.10. – 03.11. 2013 r.

 


NIEDZIELA, 27 PAŹDZIERNIK
6:30 w intencji za parafian
8:00 – w intencji za ++ Kazimierę Biegaj w 18 rocz. oraz rodziców z obu stron i z rodziny
9:30 – w intencji za ++ Jana Szul w 7 rocz. oraz z rodziny
11:00 – w intencji za + Czesławę Hełmecką w 7 rocz.
12:30 – w intencji za ++ rodziców: Reginę i Stefana Ławniczak oraz Małgorzatę i Stefanię
16:00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Józefę i Stanisława Balasa oraz pokrewieństwo z obu stron
PONIEDZIAŁEK, 28 PAŹDZIERNIK
7:00 – w intencji za ++ Tadeusza, Mariannę, Marię i Józefa Świerczek
8:00 – w intencji za ++ Marię, Tadeusza, Petronelę, Kazimierza, Jana i Jasia
18:00 – w intencji za ++ Weronikę i Karola oraz z rodziny z obu stron
18:00 – w intencji za ++ Krystynę Milatos w 7 rocz. oraz rodziców
WTOREK, 29 PAŹDZIERNIK
7:00 – w intencji za + Czesława Radzikowskiego /of. od lokatorów z ul. Wrocławskiej nr 59/
8:00 – w intencji za ++ Zbigniewa Woźniaka w 2 rocz. oraz rodziców i rodzeństwo
18:00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18:00 – w intencji za ++ Jana Frej w 12 rocz. oraz rodziców z obu stron
ŚRODA , 30 PAŹDZIERNIK
7:00 – w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych
8:00 – w intencji za ++ Adama Malisz w 10 rocz. oraz rodziców i pokrewieństwo z obu stron
18:00 – w intencji zbiorowa za zmarłych
18:00 – w intencji za ++ Zofię i Piotra Gołąbek oraz Marię i Katarzynę Głuchowieckie
CZWARTEK, 31 PAŹDZIERNIK
7:00 – w intencji za + Mariannę Pasek w 1 rocz.
8:00 – w intencji Prowincji
18:00 – w intencji za + Urszulę Rączka-Astapczyk w 3 rocz.
18:00 – w intencji za ++ Waldemara Laszczyk w 8 rocz. oraz z rodzin Laszczyk i Strzelczyk,
Stebnickich, Występ i Kincer
PIĄTEK, 01 LISTOPAD
6:30 w intencji za ++ Wacława i Bogusławę Łukasik
8:00 – w intencji za ++ rodziców i dziadków z obu stron, dusze czyśćcowe, szwagrów i bratowe
9:30 – w intencji za parafian
11:00 – w intencji za ++ Genowefę i Edwarda Perc oraz Jana Kerc
12:30 – w intencji za ++ Marcina Wróbel oraz Paulinę, Stanisława, Stanisławę i Franciszka
16:00 – w intencji za ++ rodziców: Helenę i Józefa, Józefę, Genowefę i Bonifacego oraz rodzeństwo
i dziadków z obu stron
18:00 – w intencji za ++ rodziców: Nestora i Stanisławę Kociuba, Jana i Elżbietę Miechówka, Zofię Smalarz, oraz kolegów i znajomych
SOBOTA, 02 LISTOPAD
7:00 – w intencji za ++ poleconych w wypominkach
8:00 – w intencji za ++ poleconych w wypominkach
9:30 – w intencji za ++ poleconych w wypominkach
11:00 – w intencji za ++ poleconych w wypominkach
18:00 – w intencji za ++ poleconych w wypominkach
18:00 – w intencji za ++ Piotra Kampa oraz rodziców: Ignacego i Annę
NIEDZIELA, 03 LISTOPAD
6:30 w intencji za parafian
8:00 – w intencji Apostolstwa Modlitwy
9:30 – w intencji za ++ dziadków z rodziny: Bajor i Hadryś
11:00 – w intencji za ++ rodziców: Marcina i Wandę, brata Jerzego oraz pokrewieństwo z obu stron
12:30 – w intencji za + Anastazję Rabiega w 4 rocz.
16:00 – w intencji za ++ rodziców: Mariannę i Stanisława, brata i bratanice
18:00 – w intencji za + Annę Masłowską w 5 rocz.
 

Skip to content