NIEDZIELA, 26 MARZEC
7.00 – za ++ Czesławę Haluch w 3 rocz. śm. i Edwarda
8.30 – za ++ Jana i Danutę oraz z rodziny Gowik i Bieniek
10.00 – za ++ Władysława, Reginę, Jana Grygów oraz Mariannę i Augustyna Malawskich
11.30 – za + Grażynę Sadło w 11 rocz. śm.
16.00 – za + Zygmunta Jankowskiego w 17 rocz. śm.
18.00 – za ++ rodziców: Adelę i Władysława, braci: Henryka i Eugeniusza, bratową Katarzynę i z rodziny
PONIEDZIAŁEK, 27 MARZEC
7.00 – za parafian
8.00 – za ++ Marię Kostecką oraz rodziców i rodzeństwo
18.00 – za ++ rodziców: Irenę i Kazimierza oraz brata Jerzego Gołębiowskich
18.00 – dziękczynna i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Pio, rodziców i Faustynki
18.00 – za + Irenę Kunert w 30 dni po śmierci

WTOREK, 28 MARZEC
7.00 – za + Zofię
8.00 – w intencji o łaskę uzdrowienia dla Benedykta Fedran
18.00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za + męża i ojca Stanik 15 rocz. śm.
18.00 – za ++ męża w 4 rocz. śm. oraz córkę, brata i rodziców
ŚRODA, 29 MARZEC
7.00 – za Siostrę Salezjankę Katarzynę o Boże błogosławieństwo
8.00 – za dobroczyńców żywych i zmarłych
8.00 – za + Małgorzatę Sokół /of. od koleżanek z ZSO 7/
18.00 – zbiorowa za zmarłych
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od kuzyna Ryszarda z rodziną/
18.00 – w intencji Anny Gawryluk i jej Rodziny o zdrowie i Boże błogosławieństwo w życiu

CZWARTEK, 30 MARZEC
7.00 – za ++ rodziców: Gertrudę i Wilhelma Gralka oraz pokrewieństwo
8.00 – w intencji Kaliny z okazji 18 rocznicy urodzin, dziękczynna i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od Piotra i Lucyny Sewiło/
18.00 – za + Zdzisława Kmiotek
PIĄTEK, 31 MARZEC
7.00 – ………………………………………………………………………………………………………………………………….
8.00 – za + Krzysztofa Strzemińskiego /of. od sąsiadów z ul. Łużyckiej nr 24 i 26/
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od Ryszarda i Doroty Dróżdż/
18.00 – za ++ rodziców: Władysławę i Bolesława Stańczyk i rodzeństwo: Leokadię, Lucjana, Romana i Zdzisława
SOBOTA, 01 KWIECIEŃ
7.00 – za ++ Weronikę, Jana, Franciszka, Elżbietę i Władysława Jurołajć
8.00 – za + Klarę Jatta z okazji urodzin
8.00 – w intencji Siostry Prowincjalnej z okazji imienin o potrzebne łaski
18.00 – w intencji Marii Kras z okazji 80 rocznicy urodzin, dziękczynna i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18.00 – za ++ Henryka Sośnickiego, rodziców z obu stron i siostrę Wandę
18.00 – w intencji Aleksandry i Jacka Kaczmarczyków z okazji 50 rocznicy urodzin, dziękczynna-błagalna
NIEDZIELA, 02 KWIECIEŃ
7.00 – za parafian
8.30 – w intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – za ++ rodziców: Dobromirę i Henryka Markowskich
11.30 – za ++ Władysławę i Jana Witkoś, ciocię z Danii -siostrę zakonną i pokrewieństwo z obu stron
16.00 – za + męża Feliksa
18.00 – za ++ rodziców: Józefa Suszczewicz w 6 rocz. śm., Ks. Romana Kępnego i z rodziny Suszczewicz i Pietrzyk                   

Skip to content