Niedziela, 26.01

8:00 – Za śp. Kazimierza Kasprzyk, za Dionizego oraz za rodziców z obu stron

9:30 – Za śp. Dariusza Ziętek oraz Łucję, Annę i Władysława

11:00 – Za Edeltraudę Pilarską w 80. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

12:30 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Natalię Julię Łaszkiewicz, Lenę Amelię Kozioł, Igę Adelajdę Kłaczyńską

16:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. rodziców Cecylię i Władysława oraz za Augustyna

 

Poniedziałek, 27.01

7:00 – W int. parafian

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Feliksę w 1. roczn. śmierci, za Romana oraz zmarłych z rodziny Krzemińskich, Kowalczyków i Niezgodów

18:00 – Za śp. Jana Pastuszak oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Urszulę Gęsiak w 10. roczn. śmierci

 

Wtorek, 28.01

7:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jana Krzyżanowskiego – od rodziny z Ełku

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. Barbarę Greczkowicz

18:00 – Za zmarłych z rodziny Gołąbków i Węglarzów

 

Środa, 29.01

7:00 – Za śp. Jana Springera

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

18:00 – Za śp. Antoniego, Krystynę, Marię, Edwarda i Macieja

18:00 – Za śp. Mariana Urbańskiego w 8. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców i teściów

 

Czwartek, 30.01

7:00 – Za śp. Wandę Bobrowską-Nowak

8:00 – Za śp. Józefa Szczanowicza (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Bernarda w 1. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kaczmarskich i Dymków

18:00 – Za śp. Jana Surdyka – od chrześnicy Małgorzaty

 

Piątek, 31.01

7:00 – Za śp. Jadwigę Krupa – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Jadwigę, Teresę i Krystynę Radelli

18:00 – Za śp. Tadeusza, Marię, Piotra, Danutę, Stanisława Lasyk, za Irenę i Wojciecha Zwolińskich oraz za Henryka Waksmundzkiego

18:00 – Za śp. Jerzego Latocha – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. Rutę Simon w 5. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Kozak, Knur i Mauska

 

Sobota, 1.02

7:00 – Za śp. Zygmunta Gajek w 10. roczn. śmierci

8:00 – Za śp. Marię Młynarczyk, za rodziców z obu stron, za braci Kazimierza i Michała oraz za bratową Czesławę

9:00 – Msza wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi

18:00 – Za śp. Leontynę i Jana

 

Niedziela, 2.02

8:00 – W int. Apostolstwa Modlitwy

9:30 – Za śp. męża i ojca Kazimierza Antczaka w 9. roczn. śmierci oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo

11:00 – Za śp. Stanisława Hełmeckiego w 21. roczn. śmierci

12:30 – Za śp. Reginę, Władysława i Jana Grygów oraz za Mariannę i Augustyna Malawskich

16:00 – Za śp. Jana Przybyła w 2. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Annę i Michała Jabłońskich oraz krewnych z obu stron

Skip to content