I N T E N C J E M S Z A L N E  23-30.10. 2017 r.
NIEDZIELA, 23 PAŹDZIERNIK
7.00 – za ++ męża Czesława, córkę Gabrielę w 17 rocz. śm. oraz rodziców i pokrewieństwo z obu stron
8.30 – za ++ Zofię i Stanisława Kosatka oraz Anię Rostkowską
10.00 – za + Ireneusza Kopczyńskiego /of. od córek Katarzyny i Bożeny/ 11 30 – za + Czesławę Hełmecką w 10 rocz. śm.
16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
16.00 – za ++ Tadeusza w 1 rocz. śm. i Irenę i Stanisława
18.00 – w intencji Zenona i Zofii z okazji 50 rocznicy ślubu, dziękczynno-błagalna
PONIEDZIAŁEK, 24 PAŹDZIERNIK
7.00 – za + Mariannę Ławnik
7.00 – za + Henryka /of. od Anety z rodziną i Łukasza z żoną z Konina/
8.00 – za + Edwarda Urbanik w 6 rocz. śm.
18.00 – za + Irenę Matyja w 1 rocz. śm.
18.00 – za ++ męża Tadeusza Kowalskiego i z rodziny z obu stron
18.00 – o Boże Miłosierdzie dl a Edwarda Beznera
WTOREK, 25 PAŹDZIERNIK
7.00 – za ++ Józefa i Marię Laska
8.00 – za + Jana Pilsyk
8.00 – za + szwagra Bernarda Pawelczyk
18.00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za + Mariannę Ławnik
18.00 – za ++ rodziców: Weronikę i Karola oraz krewnych z obu stron
ŚRODA, 26 PAŹDZIERNIK
7.00 – za + Mariannę Ławnik
8.00 – za dobroczyńców
8.00 – za ++ Helenę i Bolesława Adach
18.00 – zbiorowa za zmarłych
18.00 – za ++ Elżbietę Wójtowicz w 7 rocz. śm. oraz Zenona Jankowskiego
CZWARTEK, 27 PAŹDZIERNIK
7.00 – za + Helenę Kwoka /of. od siostry Teresy z rodziną/
8.00 – za + Mariannę Ławnik
8.00 – za + Feliksa Twardowskiego
18.00 – za ++ Henryka, Helenę i Franciszka
18.00 – za + Halinę /of. od córki Zofii z rodziną/
PIĄTEK, 28 PAŹDZIERNIK
7.00 – za + Wojciecha Sieczkowskiego
8.00 – za ++ Marię, Tadeusza, Petronelę, Kazimierza, Jana i Jasia
8.00 – za + Tadeusza
18.00 – za + Mariannę Ławnik
18.00 – za ++ Tadeusza, Mariannę, Marię i Józefa Świerczków
SOBOTA, 29 PAŹDZIERNIK
7.00 – za + Mariannę Ławnik
8.00 – za ++ Henryka i Natakię Kapcia oraz z rodziny Frejowskich Teresę i Jana
18.00 – za ++ męża Jana w 15 rocz. śm. oraz rodziców z obu stron
18.00 – za ++ Remigiusza Pyczek w 4 rocz. śm., syna Arkadiusza oraz rodziców z obu stron
NIEDZIELA, 30 PAŹDZIERNIK
7.00 – za ++ Adama w 13 rocz. śm. oraz rodziców i pokrewieństwo z obu stron
8.30 – za ++ rodziców: Reginę i Stefana oraz Małgosię i Stefanię
10.00 – za ++ Urszulę Rączka-Astapczyk w 6 rocz. śm. oraz Jana Szul w 10 rocz. śm. i z rodziny
11.30 – za + Jerzego Guc w 12 rocz. śm.
16.00 – za + Adama w 15 rocz. śm.
18.00 – za ++ Danutę Mytawską w 2 rocz. śm. oraz z rodziny: Zimoch, Głogowskich i Raińskich 

Skip to content