Niedziela, 21.02

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. ojca i dziadka Wiesława Kasperek w 24. roczn. śmierci, za jego żonę Alicję oraz za Henryka Ludygę i zmarłych z rodziny z obu stron

9:30 – W int. Pawła Kołodzieja z okazji 80. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

11:00 – Za śp. Helenę i Franciszka Zazdrzykowskich oraz za ich dzieci

12:30 – W int. parafian

15:00 – Za śp. Łucję i Witolda Bąk oraz Agnieszkę i Karola Zyzik

16:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

18:00 – W int. Stanisława Klepczyk z okazji 93. roczn. urodzin – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

19:00 – Za śp. Andrzeja Wanię – od Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Bytomiu

 

Poniedziałek, 22.02

7:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

7:00 – Za śp. Teresę i Antoniego Kolano

8:00 – W int. dziękczynnej z prośbą o zdrowie dla Stanisławy

18:00 – Za śp. Marię Szewczyk – od Apostolstwa Modlitwy

18:00 – Za śp. męża Mieczysława Zawalniuka oraz za rodziców, teściów i rodzeństwo

 

Wtorek, 23.02

7:00 – Za śp. Irenę Toczek – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Jana Krawczyka – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – W intencjach nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18:00 – Za śp. syna Andrzeja i męża Pawła Kozubek o spokój duszy

18:00 – Za śp. Antoniego Gieruszkę w 10. roczn. śmierci i za zmarłych z rodziny

 

Środa, 24.02

7:00 – W int. dobroczyńców

8:00 – Za śp. Elżbietę Krakowską

18:00 – Msza zbiorowa za zmarłych

18:00 – Za śp. Kazimierza Małkowskiego i zmarłych rodziców z obu stron

18:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

 

Czwartek, 25.02

7:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

8:00 – Za śp. Józefa Grudnia oraz za zmarłych z rodziny

18:00 – Za śp. Józefa Łuszczyńskiego

18:00 – Za śp. Urszulę Wójcik – int. z ofiar pogrzebowych

 

Piątek, 26.02

7:00 – Za śp. Amelię Burzyńską – int. z ofiar pogrzebowych

8:00 – Za śp. Kazimierza Kurzawę – int. z ofiar pogrzebowych

18:00 – Za śp. rodziców: Wiktorię Borowiec w 22. roczn. śmierci i Alberta Borowiec oraz za zmarłych krewnych

18:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

18:00 – Za śp. Magdalenę Peła – int. z ofiar pogrzebowych

 

Sobota, 27.02

7:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

8:00 – O dar nieba dla śp. Władysława w 28. roczn. śmierci oraz za zmarłych z rodzin Łętocha, Filipiak, Rapacz i Gęborskich

18:00 – Za śp. Teklę i Stanisława Tomaszewskich, Romanę i Wacława Rubiszów oraz za zmarłych z rodziny z obu stron

18:00 – Za śp. Franciszka Maruszewskiego w 15. roczn. śmierci, za Annę Maruszewską oraz za zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron

18:00 – Za śp. mamę Anoninę Dudała w 40. roczn. śmierci, ojca Józefa i brata Waldemara

18:00 – Za śp. rodziców Różę, Helenę i Kazimierza oraz rodzeństwo – z rodziny Nowackich

 

Niedziela, 28.02

7:00 – Do miłosierdzia Bożego – w int. wszystkich chorych, osób w niebezpieczeństwie śmierci, personelu medycznego oraz o ustanie epidemii

8:00 – Za śp. Czesława Banek, rodziców i bratanice

9:30 – Za śp. Walentego w roczn. śmierci, za Bronisławę oraz za dusze w czyśćcu cierpiące

11:00 – Za śp. ojca Michała Kaczmarka w 25. roczn. śmierci

12:30 – W int. dzieci przyjmujących sakrament chrztu: Natana Bartosza Olejniczaka, Oliwera Dariusza Planert i Marceliny Anastazji Ficek

15:00 – W int. Haliny i Stanisława Szklarz z okazji 40. roczn. ślubu – z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo

16:00 – Za śp. Ignacego Porębskiego w 2. roczn. śmierci

18:00 – Za śp. Bożenę Kordzik (Msza gregoriańska)

19:00 – Za śp. Danutę Stuleblak

 

Skip to content