Niedziela, 21.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.30 – Za śp. Kazimierza Mizgalskiego w 1. r. śmierci i 79. rocznicę urodzin
10.00 – Za Mirosława i Barbarę Kowalczyk w 35. rocznicę ślubu
11.30 – Msza święta dziękczynno-błagalna w 50. rocznicę ślubu Marii i Ryszarda Sidorowicz o Boże błogosławieństwo
16.00 – W intencji dzieci rocznych: Zuzanny Julii, Mari Hanny Kostrzewy (chrzest), Wojciecha Damskiego
18.00 – Za siostrę Jadwigę w 92. rocznicę urodzin
Poniedziałek, 22.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Helenę Grimm w 18. r. śmierci oraz zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Józefę Sroka i zmarłego Mieczysława Okońskiego
8.00 – Za śp. Marie Barwińską w 7 dni po śmierci (od państwa Urbańskich z Paszyna)
18.00 – Za śp. Józefa Kupczanko
Wtorek, 23.01
7.00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego
8.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Urszulę Koj w 10. r. śmierci
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Piotra Bula w 3. r. śmierci
18.00 – za śp. Leona Gielerak w 6. r. śmierci oraz za wszystkie dusze w czyśćcu cierpiące
Środa, 24.01
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – W intencji Eugenii z okazji 70. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalszą opiekę
8.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
18.00 – Za śp. Ewę Kwiotek w 1. r. śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 – Za zmarłych z rodziny Gołąbek i Węglarz
18.00 – Za śp. rodziców i dziadków i o nawrócenie żyjących z polecanych rodzin

Czwartek, 25.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 –Za śp. Gabrielę Stania w 6. r. śmierci
8.00 – Za śp. Jerzego Heflich, śp. Elżbietę i za zmarłych z rodziny z obu stron
18.00 – Za Magdalenę Książczyk z okazji 18. rocznicy urodzin. Msza Święta dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo
18.00 – Za śp. Bożenę Łaba w 1. r. śmierci
Piątek, 26.01
7.00 – Za zmarłych Teresę i Piotra Adamczyk oraz śp. Brygidę Książek
8.00 – Za zmarłych rodziców Wilhelma i Gertrudę Gralka oraz zmarłych z pokrewieństwa
8.00 – Za śp. męża Andrzeja Banaszczaka w 3. r. śmierci oraz za zmarłych z rodziny
18.00 – Msza święta dziękczynno-błagalna w intencji córki Elżbiety w 55. rocznicę urodzin i o błogosławieństwo dla całej rodziny
18.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
Sobota, 27.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.00 – Za śp. Gerarda Burczyk w 3. r. śmierci, zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
8.00 – Za śp. Marię Barwińską (od państwa Oleksy z Paszyna)
18.00 – Za śp. Urszulę Gęsiak
18.00 – Za śp. Ryszarda Nocoń w 5. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Helenę Adach w 11. r. śmierci oraz za śp. Bolesława Adach
18.00 – Za zmarłych Jerzego i Lesława Szmit oraz zmarłych rodziców
Niedziela, 28.01
7.00 – Za śp. Andrzeja Gieruszka
8.30 – Za śp. Gertrudę Kucharczyk w 1. r. śmierci oraz za śp. Urszulę Śmietańską
10.00 – Za Aleksandrę Ancik w dniu urodzin
10.00 – Za śp. Dariusza Ziętek oraz za zmarłych: Łucję, Annę i Władysława
11.30 – Za śp. Kazimierza Kasprzyka, syna Dionizego oraz zmarłych rodziców z obu stron
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament chrztu świętego: Dominika Marka Kuziemskiego, Michalinę Magdalenę Jaskółę, Laurę Liliannę Jastrzębowską, Macieja Ryszarda Zagrodnego, Jakuba Kochana, Maję Oliwię Knitel
18.00 – Za śp. Wiktorię Trzop w 20. r. śmierci
 

Skip to content