Intencje 19-26.11.2017
Niedziela, 19.11
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Kazimierę Szczepańską w 18. r. śmierci o radość wieczną
10.00 – Za zmarłych rodziców: Edwarda i Genowefę Perc oraz Joannę i Jana Kerc
11.30 – Za zmarłych Joannę i Władysława Juruś
16.00 – W intencji dzieci z okazji pierwszej rocznicy urodzin: Wiktorii Kingi Koloch, Anastazji Jasińskiej, Aleksandra Pradella
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Rudolfa Bramorskiego oraz za zmarłych z rodziny Bramorskich, Chowaniec i Pycyk
Poniedziałek, 20.11
7.00 – W intencji zmarłych Jerzego, Barbary, Gertrudy i Pauliny
8.00 –
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Barbarę Wołyńską w 15. r. śmierci i Władysława Wołyńskiego w 1. r. śmierci
Wtorek, 21.11
7.00 – Za Liturgiczną Służbę Ołtarza
8.00 –
17.30 – Wypominki
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – O świętość życia dla Sióstr Córek Bożej Miłości i dar nowych powołań do Zgromadzenia
Środa, 22.11
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – W intencji emerytów i seniorów
17.30 – Wypominki
18.00 – Msza Święta dziękczynna za okazane łaski Jadwidze Hauke z okazji 91. rocznicy urodzin z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej
18.00 – Za Czesławę Kowalską z okazji 60. rocznicy urodzin – Msza Święta dziękczynno-błagalna
18.00 – W dniu św. Cecylii za panią organistkę, scholę Latorośle, Magis i Katharsis

Czwartek, 23.11
7.00 – Za śp. Mariana Miżejewskiego
8.00 –
17.30 – Wypominki
18.00 – Msza Święta dziękczynna w intencji Julii z okazji 90. rocznicy urodzin z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże
18.00 – Za śp. męża Jana w 29. r. śmierci, prawnuczka Patryka oraz rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Ireneusza Kopczyńskiego i za zmarłych rodziców z obu stron
Piątek, 24.11
7.00 –
8.00 –
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Mariannę i Kazimierza oraz Danutę w 1. r. śmierci
Sobota, 25.11
7.00 – Za kolejarzy i pracowników kolejnictwa w Dniu Kolejarza
8.00 – Za śp. Cecylię Leszczyńską w 25 r. śmierci za śp. Tadeusza
17.30 – Wypominki
18.00 – Za śp. Katarzynę Ptaszyńską i zmarłych z rodziny
18.00 – za śp. Jakuba Mendyk, zmarłych rodziców Marię i Józefa Czekańskich oraz zmarłych z rodzin z obu stron
Niedziela, 26.11
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. rodziców: Paulinę i Stanisława Sasiak oraz zmarłych braci
10.00 – Za śp. Halinę Piasecką w 21. r. śmierci oraz zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron
11.30 – Za śp. Rudolfa Pantke w 7. r. śmierci oraz zmarłych z rodzin: Pantke, Rybak, Nowak i Klemens
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Maję Przybysławską, Marię Antoninę Borzuta, Piotra Henryka Jedynak, Alana Tomasza Hadrosek
17.30 – Wypominki
18.00 – Za zmarłych rodziców: Katarzynę i Mikołaja Mendel, Krystynę i Stanisława Grochal, męża Jana, zmarłych dziadków oraz Zofię, Jadwigę i Zbigniewa 

Skip to content