Niedziela, 15.04
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Bogusława i Eugeniusza Bocian
10.00 – Za śp. Gintera Holewik, Kazimierę Jamroż, Alfreda i Leszka Jamroż
11.30 – Za śp. rodziców Otylię i Jana Borowian oraz zmarłe rodzeństwo: Ewalda, Magdalenę, Leona oraz Adelajdę
13.00 – Za panią Janinę w 86. rocznicę urodzin
16.00 – Za dzieci roczne: Franciszka Jana Święch
18.00 – Za śp. Janinę Doman w 7. r. śmierci, śp. Magdalenę i Marię Janiak w 8. r. śmierci oraz śp. Stanisława
Poniedziałek, 16.04
7.00 – Za śp. Bronisławę Budziak oraz śp. Walerię i Franciszka Baradziej
8.00 – Za śp. Witolda Kaziuk (od sąsiadów z ul. Przemysłowej 8 i 10, Zygmunta Starego 10 i Didura)
18.00 – Za śp. Erikę Uliczka-Kaczmarek w 13. r. śmierci
18.00 – Za śp. Grażynę Gas w 30 dni po śmierci (od córki Iwony, zięcia Leszka i wnuka Przemysława)
Wtorek, 17.04
7.00 – Za Łukasza z okazji urodzin o Boże błogosławieństwo, zdrowie i dary Ducha Świętego dla niego i całej rodziny
8.00 – Za śp. Wilhelma Sosgórnika, zmarłych synów: Romualda, Stefana, Wilhelma i Andrzeja oraz za zmarłych z rodziny z obu stron
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Msza Święta urodzinowa o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla o. Stanisława Smolczewskiego – od rodziców
18.00 – Za śp. Gertrudę Szczotka w 10. r. śmierci
Środa, 18.04
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – W intencji emerytów i rencistów
18.00 – Za śp. Urszulę Eckert i śp. Marię Łozińską
18.00 – Za śp. Zofię i Romana Fidyk oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Henryka Kunę w 3. r. śmierci

Czwartek, 19.04
7.00 –
8.00 – Za śp. Karola Brumma w 3. r. śmierci i za zmarłych rodziców i teściów
18.00 – W intencji Ireny Kasprzyckiej w 80. rocznicę urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo
18.00 – Za śp. Ludmiłę Prędecką z okazji urodzin i 11. r. śmierci
18.00 – Za śp. Zdzisława Prorackiego w 2. r. śmierci
Piątek, 20.04
7.00 –
8.00 –
18.00 – Za śp. Gizelę Marek Slonczyk w 3. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. rodziców Józefę i Michała Kraus, brata Waldemara oraz zmarłych z rodziny Kraus i Wlach
18.00 – Za śp. Janusza w 3. r. śmierci oraz za zmarłych rodziców
Sobota, 21.04
7.00 –
8.00 – Za zmarłych rodziców Annę i Józefa Szrajer oraz śp. Józefa i Elżbietę Brzenczek
18.00 – Za śp. Stefanię Świetnicką w 22. r. śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. Lucynę Kuśmierzak w 3. r. śmierci
18.00 – Za śp. Edwarda Żurakowskiego (od lokatorów z ul. Pułaskiego 58)
18.00 – Za śp. Barbarę Domaradzką w 86. r. urodzin
Niedziela, 22.04
7.00 – Za Aleksandra o zdrowie
8.30 – Za śp. Stanisława Mazurka w 25. r. śmierci
10.00 – Za śp. Marię i Bronisława Kolanko oraz zmarłych z rodziny Ramel
11.30 – Za śp. Barbarę Kozłowską w 5. r. śmierci oraz śp. Jana
13.00 – Za śp. Wiesława Wypych i za zmarłych z rodziny
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Tymoteusza Kozińskiego, Dawida Popławskiego, Emilię Aleksandrę Chucherko, Hannę Wojciechowską, Amelię Laurę Wegemund, Oskara Natana Sitko, Hannę Monikę Wojciechowską, Jakuba Szymona Gawrysiak
18.00 – Msza Święta dziękczynno-błagalna za Jadwigę i Jana Burzyńskich z okazji 45. rocznicy ślubu  

Skip to content