Niedziela, 10.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.30 – Z okazji 50. rocznicy urodzin Marka Kasprzaka oraz za zmarłych rodziców: Kamilę i Romana Kasprzak
10.00 – Za zmarłych rodziców Zofię i Piotra Łuszczyk oraz za śp. siostrę Irenę i brata Janusza z żoną Janiną
11.30 – Msza Święta Odpustowa w intencji parafian
11.30 – Za śp. Jana Koniecpolskiego w 10. r. śmierci i za śp. Kazimierę Koniecpolską 8. r. śmierci
16.00 – Za dzieci przyjmujące sakrament Chrztu: Malwinę Liliannę Moroń, Szymona Dawida Parkitnego, Jakuba Rafała Parkitnego, Barbarę Zofię Froncek
18.00 – Za śp. Zbigniewa Falińskiego w 1. r. śmierci i za zmarłych z rodziny Dzięcioł i Pełczyńskich
Po Mszy – nabożeństwo czerwcowe
Poniedziałek, 11.06
7.00 – Za śp. Antoniego oraz za śp. rodziców i teściów i zmarłych z rodziny
8.00 – Za śp. Józefa Lesińskiego w 1. r. śmierci
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – Za zmarłą ciocię Annę Skupińską
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Wtorek, 12.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za parafian
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – Za śp. Janinę Kornecką z okazji imienin
18.00 – Za śp. Ryszarda Drozda o spokój jego duszy (od pracowników Szkoły Podstawowej nr 16 i sąsiadów)
18.00 – Za śp. Romana Zok
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Środa, 13.06
7.00 – Za dobroczyńców
7.00 – W podziękowaniu za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo z okazji urodzin dla mamy Beaty i córki Anny Lempart
8.00 – Za śp. rodziców Feliksę i Jerzego Szary
18.00 – Za śp. Teofila Burczyk
18.00 – Za śp. Stanisława Nowaka w 40. r. śmierci i zmarłych z rodzin Nowak i Pacholczyk
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
19.00 – Nabożeństwo czerwcowe w Parku Kachla

Czwartek, 14.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.00 – Za śp. Czesława Steczek w 9. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron
18.00 – Za śp. Maksymiliana Balasa
18.00 – Za śp. Krystynę Górecką, zmarłych rodziców oraz zmarłego chrzestnego Teofila
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Piątek, 15.06
7.00 – Za śp. Michała Kolano
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
18.00 – W intencji syna Jacka z okazji urodzin
18.00 – W 18. r. śmierci Tadeusza Chrostek
18.00 – Za śp. Leonię i Stanisława Olszyk w kolejne rocznice śmierci oraz pokrewieństwo z obu stron
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Sobota, 16.06
7.00 – Za śp. Henryka Kocia w 13. r. śmierci
8.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
16.30 – Msza Święta kończąca rok formacyjny wspólnoty Magis oraz w intencji Olgi Gąsior w 18. rocznicę urodzin
18.00 – Za śp. Antoniego Głogowskiego i śp. siostrę Annę Stefaniak
18.00 – Za śp. Wiesława Kowalskiego w 1. r. śmierci
18.00 – Za śp. Czesława Binias
18.30 – Nabożeństwo czerwcowe
Niedziela, 17.06
7.00 – Za śp. Kazimierza Miranowicza
8.30 – Z okazji 40. rocznicy ślubu Ireny i Marka – Msza Święta dziękczynno-błagalna
10.00 – Za śp. Aleksandra Misztal w 9. r. śmierci, zmarłych rodziców, teściów, brata i bratową
11.30 – Z okazji 45. rocznicy ślubu Anny i Kazimierza – Msza Święta dziękczynno-błagalna
16.00 – W intencji dzieci rocznych: Grzegorza Zając
18.00 – Za śp. Marię Skrzypczak w 21. r. śmierci
Po Mszy – Nabożeństwo czerwcowe

Skip to content