Niedziela, 1.04
7.00 – Za śp. Grażynę Gas (od rodziców)
8.30 – W intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – Za zmarłych Franciszka, Weronikę, Jana, Genowefę, Bolesława, Władysława Jurołajć
10.00 – Za chore Eleonorę i Janinę
11.30 – Za zmarłych Agatę, Karolinę, Józefa i Janusza Dusza
13.00 – Za śp. Józefa Pałka w 5. r. śmierci oraz za zmarłych z rodziny Pałka i Turski
16.00 – Za śp. Weronikę Ciągadlak w 23. r. śmierci
18.00 – W intencji Marty Terki-Pęzik z okazji 80. rocznicy urodzin w podziękowaniu za wszystkie otrzymane łaski, prosząc o zdrowie, błogosławieństwo Boże na dalsze lata życia i opiekę Najświętszej Maryi Panny dla niej i jej rodziny.
Poniedziałek, 2.04
7.00 – Za śp. bpa Wilhelma Plutę oraz zmarłych jezuitów z naszej parafii
8.30 – W intencji Urszuli Lambarskiej z okazji urodzin, z prośbą o Boże błogosławieństwo i wszelkie potrzebne łaski dla niej i całej rodziny
10.00 – Za Wandę i Krzysztofa w 35. rocznicę ślubu – Msza święta dziękczynna z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo
11.30 – Za zmarłych Władysławę, Jana Witkoś, Katarzynę i Jana Kopeć z Australii, ciocię siostrę zakonną Demetrię z Danii i pokrewieństwo z obu stron
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu Świętego: Jasmina, Ksawerego Daniela Ćwiekowskiego, Henryka Rafała, Leny Natalii Janek-Mazurek, Antoniny Lipiec, Julii Gańczak, Piotra Michała Cop
18.00 – Za zmarłych z rodziny Skowronek i Wysmułek oraz Samoraj
Wtorek, 3.04
7.00 – Za śp. Eugeniusza Brzóska (miesiąc od śmierci)
8.00 – Za zmarłych rodziców Wincentego i Paulinę
18.00 – W intencji próśb i podziękowań do MBNP
18.00 – Za śp. Józefa w 2. r. śmierci oraz zmarłych rodziców Mariannę, Mariannę, Michała Więckowskich
18.00 – Za śp. Irenę Parzyszek (miesiąc od śmierci)
Środa, 4.04
7.00 – Za dobroczyńców
8.00 – Za śp. Andrzeja Śniegurskiego oraz zmarłych z rodziny
18.00 – Za zmarłych Józefę, Michała, Krzysztofa Joniec oraz śp. Felicję Mól
18.00 – Za śp. Janinę Mantajewską w 30 dni po śmierci

Czwartek, 5.04
7.00 –
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od Tomasza z rodziną)
18.00 – Za śp. Józefa Zimoch w 10. r. śmierci, śp. Genowefę i Józefa
18.00 – Za śp. Wacława Heberlein w 30 dni po śmierci
Piątek, 6.04
7.00 –
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od chrześniaka Grzegorza)
16.30 – Za Piotra Kaczyńskiego w 18. rocznicę urodzin
18.00 – Z okazji urodzin rodziny Kałów, Stolków, Drozdów i imienin śp. Ryszarda Drozda
18.00 – Za śp. Zygmunta Brzozowskiego w 17. r. śmierci oraz śp. Gerarda Kupiec, zmarłych rodziców, siostrę, szwagra i brata
18.00 – Za śp. braci Antoniego, Franciszka, Jana, Walentego oraz bratowe Marię i Danutę
Sobota, 7.04
7.00 – Za śp. Zuzannę Majok
8.00 – Za śp. Grażynę Gas (od brata Jerzego z żoną)
18.00 – Za śp. Janusza Zbierzchowskiego w 31. r. śmierci i za zmarłych z rodziny
18.00 – Za śp. męża Henryka Sośnickiego w 10. r. śmierci oraz zmarłych rodziców z obu stron i śp. siostrę Wandę
18.00 – Za śp. rodziców Franciszkę i Józefa Wesołowskich
18.00 – Za śp. Edwarda Żurakowskiego w 30 dni po śmierci (od żony z rodziną)
Niedziela, 8.04
7.00 – Za parafian
8.30 – Za śp. Feliksa Przytułę w rocznicę śmierci
10.00 – Za śp. Elfryda Wedel i zmarłych z rodziny
11.30 – Za śp. Jana Rączka w 11. r. śmierci, oraz za śp. córkę Urszulę i zmarłych z obu stron
13.00 – W intencji Marii Żaby w 93. rocznicę urodzin – Msza święta dziękczynno-błagalna
16.00 – W intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu Świętego: Laury Michaliny Stainczyk, Malwiny Buczek, Lilianny Marianny Adamczyk, Dawida Popławskiego, Amelii Łozaj, Joanny Karoliny Boruta, Marceliny Cichoń
18.00 – Za śp. Kazimierza Wróblewskiego w 10. r. śmierci

Skip to content