07.12. – 14.12. 2014 r.

II NIEDZIELA ADWENTU, 07 GRUDZIEŃ

6.30w intencji za parafian

8.00- w intencji Apostolstwa Modlitwy

9.30 – w intencji za + Piotra Marciniak w 17 rocz. śm.

11.00 – w intencji za + Aleksandra Bigosa w 1 rocz. śm.

12.30 – w intencji rodziny Bajor z podziękowaniem za wszystkie otrzymane łaski i z prośbą o dalsze do Miłosierdzia Bożego

16.00 – w intencji Mariana z okazji 60 rocznicy urodzin, dziękczynna i z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo w dalszym życiu

18.00- w intencji za ++ Kazimierza Sikorę w 1 rocz. i Eugeniusza Pawlickiego w 1 rocz. śm.

 PONIEDZIAŁEK, 08 GRUDZIEŃ

7.00- w intencji za + Piotra Tryburka w 1 rocz. śm.

8.00 – w intencji za ++ Marię, Lucynę, Józefa. Teresę oraz z rodziny

9.30 – w intencji za ++ rodziców i krewnych i z rodzin: Sikora i Urbańskich

17.00_ w intencji za + Cecylię Dzieciuchowicz w 6 rocz. śm.

18.00_ w intencji za + Krystynę Świdzińską w 1 rocz. śm.

18.00_ w intencji Marianek

 WTOREK, 09 GRUDZIEŃ

7.00- w intencji dziękczynna-błagalna dla rodziny

8.00_ w intencji za + Stefanię Jędra /of. od wnucząt i prawnucząt/

17.00_ w intencji za + Jana Grochowskiego w miesiąc po śmierci

18.00_ w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy

18.00_ w intencji za ++ Barbarę i Andrzeja oraz rodziców z obu stron

ŚRODA, 10 GRUDZIEŃ

7.00_ w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych

8.00- w intencji za ++ Józefa w 2 rocz. śm. oraz Edmunda, Antoninę i Stanisława

17.00_ w intencji za ++ Wandę, Henryka i Andrzeja Sawka

18.00_ w intencji za + Wiesławę Donajgrodzką w 10 rocz. śm.

CZWARTEK, 11 GRUDZIEŃ

7.00- w intencji za ++ tragicznie Józefa Franczak i Bogdana Wolski i ++ pracowników z firmy „Lemter”

8.00_ w intencji za + Ireneusza Kopczyńskiego /of. od rodziny Klekot/

17.00_ w intencji Agatki z okazji 2 rocznicy urodzin, o zdrowie i Boże błogosławieństwo 

18.00_ w intencji za + Józefa Franczak w 16 rocz. śm.

PIĄTEK, 12 GRUDZIEŃ

7.00- w intencji za + Janusza Ruszkowskiego w miesiąc po śmierci

8.00_ w intencji za + Barbarę Pawłowską w 3 rocz. śm.

17.00_ w intencji za ++ rodziców: Władysławę, Władysława i Stefana oraz rodzeństwo

17.00_ w intencji za + Irenę Seidel w 30 dni po śmierci

18.00_ w intencji za ++ męża Czesława Jędras w 6 rocz. śm., rodziców z obu stron /of. od żony z synami/

SOBOTA, 13 GRUDZIEŃ

7.00- w intencji za + Aleksandrę Gajewską /of. od uczestników pogrzebu/

8.00_ w intencji za + Adama Łabę w 10 w rocz. śm.

8.00_ w intencji za ++ Natalię Kapcia oraz Henryka Kapcia

18.00_ w intencji za ++ Jana Kardas oraz rodziców

18.00_ w intencji za ++ Eugeniusza Paściak w 5 rocz. śm. oraz rodziców: Bronisławę i Jana Zając

III NIEDZIELA ADWENTU, 14 GRUDZIEŃ

6.30w intencji za parafian

8.00- w intencji za + Jacka Pilarskiego w 11 rocz. śm.

9.30 – w intencji za ++ Mateusza i Darię w 6 rocz. śm.

11.00 – w intencji za ++ rodziców: Kazimierę i Franciszka oraz z rodziny z obu stron

12.30 – w intencji za + Jerzego Smolarek w 21 rocz. śm.

16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych

18.00- w intencji za ++ rodziców: Stanisławę i Józefa oraz brata Henryka Krygier

 

 

 

Skip to content