NIEDZIELA, 02 KWIECIEŃ
7.00 – za parafian
8.30 – w intencji Apostolstwa Modlitwy
10.00 – za ++ rodziców: Dobromirę i Henryka Markowskich
11.30 – za ++ Władysławę i Jana Witkoś, ciocię z Danii -siostrę zakonną i pokrewieństwo z obu stron
16.00 – za + męża Feliksa
18.00 – za ++ rodziców: Józefa Suszczewicz w 6 rocz. śm., Ks. Romana Kępnego i z rodziny Suszczewicz i Pietrzyk

PONIEDZIAŁEK, 03 KWIECIEŃ
7.00 – za ++ Bpa Plutę oraz oraz Ojców i Braci Jezuitów, którzy pracowali w naszej Parafii
8.00 – za ++ z rodziny Kadłubek, Weychan, Ślusarek, Jabłońskich, Dziurleja, Skrzydło i Czerwionka
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od chrześnicy Iwony z rodziną/
18.00 – za ++ Antoninę, Walentego i Rafała Bogdał oraz Cecylię Skowronek
18.00 – o uwolnienie i uzdrowienie syna Wojtka

WTOREK, 04 KWIECIEŃ
7.00 – za + dusze w czyśćcu cierpiące
8.00 – za Henryka Wojdaka
18.00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – za ++ rodziców: Helenę i Franciszka oraz Cecylię i Augustyna i siostrę Irenę

ŚRODA, 05 KWIECIEŃ
7.00 – za ++ Krystynę Górecką oraz rodziców
8.00 – za dobroczyńców żywych i zmarłych
18.00 – za ++ Józefa Zimoch w 9 rocz. śm. oraz Genowefę i Józefa
18.00 – za ++ Józefa Więckowskiego w 1 rocz. śm. oraz Mariannę i Mariannę i Michała Więckowskich

CZWARTEK, 06 KWIECIEŃ
7.00 – o nawrócenie Edwarda i Zofii
8.00 – za ++ Irenę Kosior oraz rodziców
18.00 – za + Elfrydę Wedel w 37 rocz. śm.
18.00 – za + Dorotę Romańczuk /of. od Kazimiery i Mieczysława Przechrzta/

PIĄTEK, 07 KWIECIEŃ
7.00 – za ++ rodziców: Marię i Ernesta, braci: Jerzego i Guntra, szwagra Piotra i w pewnej intencji
8.00 – za ++ Józefa Ucieklak i Antoninę Winczuk oraz z rodziny
17.00 – w intencji Sabiny i Grzegorza z okazji 30 rocznicy ślubu, dziękczynna i z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
18.00 – za ++ Janusza Zbierzchowskiego w 30 rocz. śm. i z rodziny
18.00 – za + Władysława Rojowskiego w 3 rocz. śm.

SOBOTA, 08 KWIECIEŃ
7.00 – ……………………………………………………………………………………………………………………………….
8.00- – w intencji syna Bartłomieja z podziękowaniem za dotychczasowe łaski i z prośbą o zdrowie dla niego i jego rodziny
8.00 – w intencji Ojczyzny, Ojca świętego, Radia Maryja i Telewizji Trwam
18.00 – za ++ męża Lucjana Klub oraz rodziców: Annę i Henryka Klub, Zofię i Aleksandra Wieczorek
18.00 – za ++ Zygmunta Brzozowskiego w 16 rocz. śm., Gerarda Kupiec, rodziców, siostrę i szwagra
18.00 – za + Marka Burczyk

NIEDZIELA, 09 KWIECIEŃ
7.00 – za ++ Dominikę i Eugeniusza Wysokińskich
8.30 – za ++ Annę, Wilhelma, Wiktora i Edwarda Nowickich
10.00 – za ++ Jana Rączkę w 10 rocz. śm., córkę Urszulę i z rodziny z obu stron
11.30 – w intencji Józefy i Eugeniusza Trzop z okazji 40 rocznicy ślubu, dziękczynno-błagalna
16.00 – za + męża Kazimierza Wróblewskiego w 9 rocz. śm.
18.00 – za + syna Romana Marciniak w dniu urodzin

Skip to content