NIEDZIELA WIELKANOCNA 31 MARCA

6.30 w intencji za dusze czyśćcowe z prośbą o łaskę nawrócenia dla syna Piotra
8.00 – w intencji za ++ męża Lucjana Klub, Annę i Henryka Klub oraz Zofię i Aleksandra Wieczorek
9.30 – w intencji za ++ rodziców: Stefanię i Wojciecha Bakalskich w rocz. śmierci
oraz krewnych z obu stron
11.00 – w intencji za ++ Andrzeja i Adama Bemben w 16 rocz.
12.30 – w intencji za + Józefa Suszczewicz w 2 rocz.
16.00 – w intencji dzieci, które dostąpią łaski chrztu świętego, ich rodziców i chrzestnych
18.00 – w intencji za ++ rodziców: Zofię i Jacka, siostrę Marię, brata Jerzego i teściową Marię

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY, 01 KWECIEŃ
6.30 w intencji za ++ Weronikę, Jana, Franciszka, Elżbietę i Władysława Jurołajć
8.00 – w intencji za ++ Eugeniusza i Bogusława Bocian
9.30 – w intencji za + Dariusza Szpara /of. od współpracowników z kopalni „Centrum”
11.00 – w intencji za ++ Bronisława Kolanko w 10 rocz., Marię Kolanko i z rodziny Ramel
12.30 – w intencji Pauliny Kruppa z okazji 18 rocznicy urodzin, dziekczynno-błagalna
16.00 – w intencji za ++ Ewę Żur-Zajączkowską w 16 rocz. i z rodziny z obu stron
18.00 – w intencji za ++ Bronisława w 15 rocz. oraz rodziców z obu stron i z rodziny Huzar

WTOREK, 02 KWIECIEŃ
7.00 – w intencji za ++ O.Kazimierza Mrozka w 11 rocz. oraz Br.Józefa Herbuta w 12 rocz.
8.00 – w intencji za ++ Ks.Biskupa Wilhelma Plutę i Kapłanów z naszej Parafii
18.00 – w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 – w intencji za ++ Danutę Jachym w 15 rocz. oraz pokrewieństwo

ŚRODA , 03 KWIECIEŃ
7.00 – w intencji za dobroczyńców żywych i zmarłych
8.00 – w intencji emerytów i seniorów
18.00 – w intencji za ++ Zygmunta Brzozowskiego, Gerarda Kupiec, rodziców oraz siostrę i szwagra
18.00 – w intencji za ++ Stefanię i Włodzimierza

CZWARTEK, 04 KWIECIEŃ
7.00 – w intencji za + Wiktora Szczygieł w 30 dni po śmierci
8.00 – w intencji dziękczynno-błagalna z okazji 100 rocznicy urodzin Stanisława Kubiaka
18.00 – w intencji dziękczynno-błagalna z okazji 18 rocznicy urodzin Mateusza Stolka
18.00 – w intencji za ++ męża Antoniego i z rodzin

PIĄTEK, 05 KWIECIEŃ
7.00 – w intencji za ++ Irenę Kosior oraz braci i siostry
8.00 – w intencji za + Henryka Nosek /of. od lokatorów z ul. Wrocławskiej 110c/
18.00 – w intencji za ++ rodziców: Helenę i Franciszka Anders oraz siostrę Irenę
18.00 – w intencji za ++ Józefa w 5 rocz. oraz Genowefę i Józefa Zimoch w 1 rocz.

SOBOTA, 06 KWIECIEŃ
7.00 – w intencji za ++ Wincentego Czmoka w 20 rocz. oraz syna Wincentego Czmoka w 6 rocz.
8.00 – w intencji Urszuli Lambarskiej z okazji urodzin, dziękczynno-błagalna
18.00 – w intencji za ++ męża Henryka Sosnickiego w 5 rocz. oraz rodziców z obu stron
18.00 – w intencji za ++ z rodzin: Ciosków, Janaków, Rogalskich i Jonaków

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 07 KWIECIEŃ
6.30 w intencji za parafian
8.00 – w intencji Apostolstwa Modlitwy
9.30 – w intencji za ++ Jana Rączka w 6 rocz. oraz z rodziny Rączka i Szul
11.00 – w intencji za ++ Janusza Zbierzchowskiego w 26 rocz. i z rodziny
12.30 – w intencji za + Feliksa Przytułę w 17 rocz.
16.00 – w intencji za + Kazimierza Wróblewskiego w 5 rocz.
18.00 – w intencji za + Stanisława-Tadeusza Baran /of. od siostry z rodziną/

Skip to content