Zaznacz stronę

Dziś po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 15.30 nieszpory.

W poniedziałek, 8 listopada, o godz. 17.00 katecheza dla gimnazjalistów klas trzecich.

We wtorek, 9 listopada, Święto Rocznicy poświecenia Bazyliki Laterańskiej. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna. O godz. 19.00 spotkanie z Radą Parafialną oraz przedstawicielami wszystkich grup działających przy parafii. Celem spotkania będzie omówienie bieżących spraw i przedstawienie nowych inicjatyw. Serdecznie zapraszamy.

W środę, 10 listopada, wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. O godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego. O godz. 17.00 Msza św. i wyjaśnienie intencji Apostolstwa Modlitwy. W tym dniu o godz. 17.00 i 19.00 katecheza dla gimnazjalistów klas trzecich.

W czwartek, 11 listopada, wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. W tym dniu przypada 92 Rocznica Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Z tej okazji o godz. 16.00 zostanie odprawiona dziękczynna Msza św. z udziałem przedstawicieli Władz Państwowych i Miejskich. Na powyższą uroczystość zapraszamy wiernych miasta Bytomia. Szczegółowy program obchodów Święta Niepodległości znajduje się na plakacie w przedsionku kościoła.

W piątek, 12 listopada, wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.

W sobotę, 13 listopada, wspomnienie świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polski.

Taca z przyszłej niedzieli, 14 listopada, zostanie przeznaczona na opał kościoła i domu parafialnego, a zbiórka do puszek na placu kościelnym na „Kościół w Potrzebie”.
Przez cały listopad o godz. 17.30 zapraszamy na modlitwę różańcową za naszych zmarłych poleconych w wypominkach.

Na cały tydzień Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

Skip to content