Zaznacz stronę

Dziś o godz. 17.15 zakończenie nabożeństw różańcowych.

W poniedziałek, 1 listopada, Uroczystość Wszystkich Świętych. Porządek Mszy św. jak w każdą niedzielę . O godz. 15.00 na cmentarzu przy ul. Kraszewskiego procesja i modlitwa za zmarłych. Gromadzimy się przy bramie cmentarza.
Modlitwa różańcowa za zmarłych – wypominki o godz. 17.30

We wtorek, 2 listopada, Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny. Msze św. za zmarłych poleconych w wypominkach o godz. 7.00; 8.00; 9.30; 11.00. Wspólnota młodzieżowa „Magis” zaprasza po Mszy św. wieczornej i nowennie na program p.t. „Zaduszki”.

W środę, 3 listopada, o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

W czwartek, 4 listopada, wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św.

Najbliższy piątek, 5 listopada, jest pierwszym miesiąca. Możliwość spowiedzi w czasie każdej Mszy św., a po południu od godz. 16.30.
O godz. 17.00 Msza św. dla dzieci, a o godz. 19.00 dla młodzieży.

W przyszłą niedzielę, 7 listopada, po Mszy św. o godz. 12.30, wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory.

Przez cały miesiąc listopad, o godz. 17.30 modlitwa różańcowa za zmarłych poleconych w wypominkach.
Serdecznie zapraszamy.

Informujemy, że od poniedziałku, 8 listopada, w parafii św. Wojciecha w Bytomiu, pl. Klasztorny 5, rozpoczną się przygotowania do sakramentu bierzmowania dla dorosłych. Spotkania o godz. 19.00. Na pierwsze spotkanie należy przynieść zaświadczenie z własnej parafii.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką i znicze.
 

Na cały tydzień wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże!

Skip to content