Zaznacz stronę

Dziś z racji pierwszej niedzieli miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja. O godz. 15.30 nieszpory, a o 17.15 nabożeństwo różańcowe. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Na placu kościelnym przeprowadzana jest zbiórka do puszek na „Caritas” diecezji i parafii.

W poniedziałek, 4 października, wspomnienie św. Franciszka z Asyżu.

We wtorek, 5 października, wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 6 października, o godz. 15.00 koronka do Miłosierdzia Bożego połączona z refleksją biblijną. O godz. 17.00 Msza św. i wyjaśnienie intencji Apostolstwa Modlitwy.

W czwartek, 7 października, wspomnienie Najśw. Maryi Panny Różańcowej. W tym dniu odwiedzimy chorych z Komunią św.

W sobotę, 9 października, wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.

W przyszłą niedzielę, 10 października obchody dnia papieskiego, w związku z rocznicą wyboru Sługi Bożego Jana Pawła II na Stolicę Piotrową. Na placu kościelnym zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na rzecz Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” wspierająca edukację dzieci i młodzieży z rodzin ubogich.

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w naszym kościele o godz. 17.15. W poniedziałek różaniec prowadzą dzieci klas I ,II i III, we wtorek Marianki, w środę młodzież gimnazjalna, w czwartek dzieci klas IV, V, i VI, w piątek ministranci i grupa młodzieżowa „Magis”, w sobotę i niedzielę Apostolstwo Modlitwy i Róż Różańcowych.

W dniach (9 – 17 października) będzie obchodzony Bytomski Tydzień Kultury. Szczegóły programu na tablicy ogłoszeń w przedsionku kościoła.
W zakrystii można nabyć bilety na koncerty odbywające się w Bytomskim Centrum Kultury.
W środę, 13 października, Klub emerytów i rencistów naszej parafii, organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i Gidl. Zapisy dla zainteresowanych, prowadzone są po Mszach św. o godz. 18.00 w holu kościoła.

Serdecznie zapraszamy.

Skip to content