Zaznacz stronę

W poniedziałek, 27 września, wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana.

We wtorek, 28 września, wspomnienie św. Wacława, męczennika. O  godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna. O godz. 19.00 spotkanie z rodzicami dzieci klas drugich, które w bieżącym roku szkolno-katechetycznym, przygotowują się do pierwszej spowiedzi i Komunii św.Także w tym dniu o godz. 16.00; 17.00 i 18.00 katecheza dla gimnazjalistów klas drugich.

W środę, 29 września, Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.   O  godz. 16.00 i 17.00 katecheza dla gimnazjalistów klas drugich.

W czwartek, 30 września, wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła. O godz. 17.00, w sali okrągłej, katecheza biblijna.   Także w tym dniu, w kaplicy akademickiej, o godz. 19.00, Msza św. na rozpoczęcie nowego roku akademickiego. Wspólnota młodzieży „Manresa”, zaprasza studentów i młodych pracujących, na Eucharystię i zachęca jednocześnie do udziału w spotkaniach odbywających się w czwartki i niedziele.

W piątek, 1 października, wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła.Z racji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.30 i w czasie każdej Mszy św. Msza św. z udziałem dzieci o godz. 17.00, a po niej nabożeństwo różańcowe. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe, które w naszym kościele będzie odprawiane o godz. 17.15. W poniedziałek różaniec będą prowadzić dzieci klas I ,II i III, we wtorek Marianki, w środę  młodzież gimnazjalna, w czwartek dzieci klas IV, V, i VI, w piątek ministranci i grupa młodzieżowa „Magis”.

 W sobotę, 2 października, wspomnienie świętych Aniołów Stróżów.W tym dniu, Diecezjalna Pielgrzymka Pracowników i Wolontariuszy Caritas do Bazyliki Matki Bożej Pokornej w Rudach.

Przyszła niedziela jest pierwszą miesiąca. Z tej racji po Mszy św. o godz. 12.30 wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja do godz. 16.00. O godz. 15.30 zapraszamy na nieszpory.  Także przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Miłosierdzia. Na placu kościelnym zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek na „Caritas”   diecezji i parafii.

 Informujemy, że od piątku, 1 października, w kancelarii parafialnej będziemy przyjmować  intencje na nowy rok kalendarzowy.

 W środę, 13 października, Klub emerytów i rencistów naszej parafii, organizuje pielgrzymkę do Częstochowy i Gidl. Zapisy dla zainteresowanych, będą przyjmowane od wtorku, 28 października, po Mszach św. o godz. 18.00 w holu kościoła. Serdecznie zapraszamy.

Skip to content