Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXIII Niedziela Zwykła – 4.09.2016

1. We wtorek, 6 września, o 18.00 Nowenna do MBP i adoracja biblijna.
2. W środę 7 września o 18.30 spotkanie Rady Parafialnej oraz katechetek w domu zakonnym. Także w środę pierwsze po wakacjach spotkanie Wspólnoty Życia Chrześcijańskiego, zapraszamy wszystkie osoby, które odbyły rekolekcje ignacjańskie. 
3. W czwartek, 8 września, święto Narodzenia MB, po Mszy adoracja NS.
4. W piątek, 9 września o 18.00 Msza Święta Młodzieżowa na rozpoczęcie roku szkolnego oraz w intencji Pielgrzymów, próśb i podziękowań do M.B. Piekarskiej.
5. W sobotę, 10 września o 9.00 Msza za Ojczyznę. O 10.00 spotkanie ministrantów i lektorów w salce kominkowej.

6. Od poniedziałku do 12 września w kancelarii będą prowadzone zapisy na katechezy przed bierzmowaniem dla gimnazjalistów klas pierwszych. Kandydaci przychodzą z jednym ze swoich rodziców.
7. Od 12 września przyjmować będziemy intencje na przyszły rok.
8. Począwszy od poniedziałku 05 września do piątku 09 września rozpoczyna się głosowanie pod projekty Budżetu Obywatelskiego w Bytomiu. Z naszej dzielnicy są zgłoszone dwa projekty NR i NR. Swoje głosy będzie można na nie oddać w:
– Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 7 przy ulicy Siemiradzkiego
– W piekarni na Pułaskiego (koło szkoły)
– przy Biedronce na Pułaskiego
– u dedykowanych wolontariuszy, którzy będą indywidualnie zbierać podpisy w naszej dzielnicy
9. Rozpoczynamy nowy sezon u naszych Latorośli. Zapraszamy chętne dzieci i młodzież, którzy chcą rozwijać swoje talenty muzyczne. W tym roku zapisy będą prowadzone w soboty 17 i 24 września o godzinie 9:30 oraz w niedzielę 04 września po mszy świętej o godzinie 11:30. Zawsze można nawiązać kontakt z Latoroślami na ich profilu facebook-owym: „nspj.schola” – do czego serdecznie zachęcamy.
10. Zapraszamy do studiowania w Mysłowicach na katolickiej uczelni Ignatianum, są jeszcze wolne miejsca na pedagogice, filologii angielskiej i dziennikarstwie.
11.Prasa katolicka z dobrymi artykułami dostępna na placu kościelnym.
Witamy w parafii Siostrę Helenę Król, która jest katechetką w szkole 51.
Wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content