Zaznacz stronę

Ogłoszenia Duszpasterskie
XXII Niedziela Zwykła – 28.08.2016

1. W czwartek 1 września – o godz. 8.00 w naszym kościele zostanie odprawiona Msza św. na rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego dla dzieci szkół podstawowych i młodzieży gimnazjalnej połączona z poświęceniem podręczników i przyborów szkolnych. Do udziału w tej Eucharystii zapraszamy również rodziców, nauczycieli, wychowawców i katechetów. Przed i w czasie Mszy św. będzie okazja do spowiedzi.

2. Także w czwartek, 1 września – w godzinach przedpołudniowych odwiedziny chorych z Komunią św.

3. W piątek, 2 września – z okazji pierwszego piątku miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 16.00. Dzieci i młodzież zapraszamy na Mszę św. na godz. 17.00.

4. W sobotę, 3 września, pierwsza sobota miesiąca. Po Mszy św. o godz. 8.00 zapraszamy do śpiewania Godzinek ku czci NMP. Po Godzinkach odbędzie się pierwsze spotkanie Marianek. Zapraszamy dziewczęta, które pragną należeć do tej wspólnoty. W sobotę 10 września odbędzie się pierwsze spotkanie organizacyjne dla chłopców, ministrantów i lektorów. Spotkanie rozpocznie się o godz. 10.00 na placu kościelnym. Więcej informacji w zakrystii oraz u ks. Andrzeja Niczypora. Serdecznie zapraszamy.

5. Od jutra wracamy do porządku, jaki obowiązywał w ciągu roku, czyli kancelaria parafialna czynna będzie przez 5 dni w tygodniu.

6. Jezuicka Akademia Ignatianum w Mysłowicach prowadzi nabór na studia na kierunkach: pedagogika, dziennikarstwo i filologia angielska. Prosimy o przekazanie informacji znajomym z innych parafii.

7. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Dziś dostępny jest Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny, Posłaniec Serca Jezusowego na wrzesień, Homilie Papieża Franciszka.

8. Dziękujemy za pomoc i wszystkim życzymy błogosławionego tygodnia.

 

Skip to content