Zaznacz stronę

17 Niedziela Zwykła  25.07.2010 r.

 W poniedziałek, 26 lipca, wspomnienie św. Anny, Matki Najść. Maryi Panny, głównej patronki diecezji gliwickiej.

We wtorek, 27 lipca,wspomnienie św. Joachima, Ojca Najśw. Maryi Panny. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy i nowenna.

 W czwartek, 29 lipca, wspomnienie św. Marty

W sobotę, 31 lipca, uroczystość św. Ignacego z Loyoli, jezuity, założyciela Towarzystwa Jezusowego. O godz. 18.00, ojciec Stanisław Smolczewski, nasz parafianin, odprawi Mszę św. dziękczynną a okazji  25 lecia kapłaństwa. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.   

 Przypominamy, że w okresie wakacyjnym – w lipcu i w sierpniu – nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30! Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna trzy dni w tygodniu: we wtorek i czwartek  w godzinach od 16.00 do 18.00 oraz w środę w godzinach od 10.00 do 12. 00. Sprawy losowe można załatwiać o każdej porze dnia.

Przypominamy również, że w dniach od 18 – 21 sierpnia odbędzie się XVIII Diecezjalna Pielgrzymka na Jasną Górę pod hasłem „Bądźmy świadkami Miłości”. Rozpoczęcie Pielgrzymki Mszą św. o godz. 8.00, w Kościele Katedralnym w Gliwicach. Chętni do udziału w pielgrzymce mogą zapisywać się na listę w Kancelarii Parafialnej w godzinach wakacyjnego urzędowania do połowy sierpnia. Koszt pielgrzymki wynosi 15 zł. Przy zapisie wymagany jest nr PESEL i adres zamieszkania.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.

Na nadchodzący tydzień wszystkim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności.

Skip to content