Zaznacz stronę

W poniedziałek, 25 czerwca, o godz. 9.00 Msza św. w intencji gimnazjalistów klas trzecich, kończących rok szkolny.

We wtorek, 26 czerwca, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej pomocy oraz nowenna. W tym dniu o godz. 17.00 w sali domu parafialnego spotkanie z katechetami. Serdecznie zapraszamy.

W czwartek, 28 czerwca, o godz. 17.00 spowiedź dzieci przed zakończeniem roku szkolnego i katechetycznego. W tym dniu, w sali okrągłej o godz. 17.oo katecheza biblijna.

W piątek, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, głównych patronów Diecezji Gliwickiej.
W tę uroczystość przypada Dzień Papieski Benedykta XVI. Kolekta w tym dniu będzie przeznaczona na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
Dzień 29 czerwca przeżywamy w naszej diecezji jako dzień Jubileuszu 50 rocznicy święceń kapłańskich Ks. Biskupa Gerarda Kusza. Z tej okazji w kościele katedralnym w Gliwicach o godz. 18.00 zostanie odprawiona dziękczynna Eucharystia.
Także w piątek, 29 czerwca, o godz. 8.00 Msza św. dziękczynna na zakończenie roku szkolno-katechetycznego. Zapraszamy dzieci, rodziców, nauczycieli i wychowawców.

W sobotę, 30 czerwca, Diecezjalna Pielgrzymka Katechetów i Katechetek do Bazyliki Matki Bożej Pokornej w Rudach. O godz. 11.00 dziękczynna Msza św., której przewodniczyć będzie Ks. Biskup Gerard Kusz.

Kancelaria parafialna w okresie wakacyjnym będzie czynna trzy dni w tygodniu: we wtorki i czwartki, w godz. 16.00 – 18.00 oraz w środy w godz. 10.00 – 12.00.

Informujemy Wiernych, że od przyszłej niedzieli 1 lipca, do końca sierpnia nie będzie Mszy św. w niedzielę o godz. 12.30.

Wszystkim Parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże.

Skip to content