Zaznacz stronę

Dzisiaj 12 niedziela zwykła w ciągu roku. Zgodnie z zapowiedzią po mszach św., na placu kościelnym, będzie przeprowadzana kwesta na wypoczynek  młodzieży naszej parafii. Za wszystkie złożone ofiary serdecznie dziękujemy – Bóg zapłać.

W poniedziałek, 21 czerwca, wspomnienie św. Alojzego Gonzagi z naszego zakonu.

We wtorek, 22 czerwca, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej pomocy oraz nowenna.

W środę, 23 czerwca, przypada Dzień Ojca. Hasłem tegorocznego Dnia Ojca są słowa: „Kocham cię Tato”. Szczegółowy program  na plakacie umieszczonym w przedsionku kościoła.  Msza św. w intencji ojców rodzin naszej parafii zostanie odprawiona o godz. 18.00 na którą serdecznie zapraszamy.

W czwartek, 24 czerwca, uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

W piątek, 25 czerwca, o godz. 9.00 Msza św. w intencji gimnazjalistów kończących rok szkolny.

 W sobotę, 26 czerwca, Diecezjalna Pielgrzymka Katechetów i Katechetek do Bazyliki Matki Bożej Pokornej w Rudach. O godz. 11.00 dziękczynna Msza św., której przewodniczyć będzie Ks. Biskup Gerard Kusz. W tym dniu,  w Bazylice Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krakowie,       Ks.Biskup Jan Zając udzieli sakramentu kapłaństwa naszym współbraciom, jezuitom. Polecamy ich modlitewnej pamięci. Również w sobotę 26 czerwca oraz w niedzielę 27 czerwca, na Górze św. Anny, Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców. 

W przyszłą niedzielę, 27 czerwca, o godz. 11.00, Msza św. na zakończenie roku szkolno-katechetycznego.  

Absolwenci klas szóstych mogą zapisywać się na katechezy przed bierzmowaniem. Można to uczynić codziennie w godzinach urzędowania kancelarii parafialnej do końca czerwca. Kandydaci do bierzmowania do kancelarii parafialnej przychodzą z jednym z rodziców!!!

                    Wszystkim Parafianom  życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiej pomyślności. Szczęść Boże.         

Skip to content