Zaznacz stronę

W naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii świętej.
O godz. 15.00 nabożeństwo i poświęcenie pamiątek dla dzieci komunijnych ze szkoły nr 51, a o godz. 17.00 dla dzieci ze szkoły nr 36. Nabożeństwo majowe po Mszy św. o godz. 18.00. W „Białym Tygodniu” o godz. 17.00 Msza św. dla dzieci komunijnych ze szkoły nr 51, a o godz. 18.00 dla dzieci ze szkoły nr 36.

W poniedziałek, 21 maja, wspomnienie św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika. W tym dniu, o godz. 19.00 katecheza dla gimnazjalistów klas drugich.

W środę, 23 maja, Klub Emerytów i Seniorów naszej parafii, organizuje pielgrzymkę do Leśniowa, Gidel i Częstochowy. Wyjazd o godz. 8.00. Koszt pielgrzymki wynosi 30 zł.

W czwartek, 24 maja, wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

W piątek, 25 maja, o godz. 14.30 nabożeństwo ekumeniczne Słowa Bożego i nadanie Szkole Policealnej nr 1 imienia „Matki Ewy”.

W sobotę, 26 maja, wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana.
W kościele katedralnym w Gliwicach, o godz. 9.30 święcenia kapłańskie naszej diecezji. Także w sobotę, obchodzimy Dzień Matki.

W przyszłą niedzielę, 27 maja, przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Także w przyszłą niedzielę, Pielgrzymka Mężczyzn i Młodzieńców do Piekar Śląskich.

Na placu kościelnym można nabyć prasę katolicką.

Wszystkim Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności ! Szczęść Boże!

Skip to content