Zaznacz stronę

Przeżywamy Okres Bożego Narodzenia, który trwać będzie do niedzieli Chrztu Pańskiego. Dzisiaj przypada święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.

W poniedziałek, 31 grudnia, zakończenie roku kalendarzowego 2012. Z tej racji o godz. 18.00 zostanie odprawiona Msza św. dziękczynna, a po jej zakończeniu nabożeństwo dziękczynno – przebłagalne.

We wtorek, Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi i rozpoczęcie Nowego Roku 2013. Porządek Mszy świętych niedzielny. W tym dniu obchodzimy również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.

W środę, 2 stycznia, wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła. Trwają duszpasterskie odwiedziny rodzin. Szczegółowy plan „kolędy” znajduje się na tablicy ogłoszeń.

W czwartek , 3 stycznia, w kaplicy akademickiej o godz. 11.30 Msza św. dla Klubu Inteligencji Katolickiej i Sympatyków. Opłatek dla KIK-u i Sympatyków odbędzie się w sobotę, 5 stycznia, o godz. 12.00 w pomieszczeniach duszpasterstwa. Serdecznie zapraszamy.

Najbliższy piątek i sobota, są pierwszymi miesiąca.

W przyszłą niedzielę, 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. Błogosławieństwo kadzidła, kredy i wody podczas wszystkich Mszy św.

Kancelaria w okresie „kolędy” przed południem (od 10.00 do 12.00).

Życzymy wszystkim mieszkańcom naszej parafii aby Nowy Rok 2013 był szczęśliwy, błogosławiony i dostatni.

Szczęść Boże!

Skip to content