Zaznacz stronę

W poniedziałek, 29 kwietnia, święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy. W tym dniu, Ksiądz Biskup Ordynariusz Jan Kopiec , dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii.
O godz. 16.30 spotkanie Księdza Biskupa z Radą Parafialną.
O godz. 18.00 Msza św. i udzielenie sakramentu bierzmowania, na którą serdecznie zapraszamy młodzież gimnazjalną, świadków, rodziców, katechetów, nauczycieli i wychowawców.

We wtorek, 30 kwietnia, o godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 1 maja, wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Rozpoczyna się miesiąc poświęcony czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, o godz. 17.30. Także przez cały maj, o godz. 6.30 śpiew godzinek ku czci NMP.

W czwartek, 2 maja, wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła. W godzinach przedpołudniowych odwiedzimy chorych z Komunią św.

W piątek, 3 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski. O godz. 17.00 dodatkowa Msza św. dla dzieci.

W sobotę, 4 maja, wspomnienie św. Floriana, męczennika.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.

Parafianom i naszym Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego. Szczęść Boże!

Skip to content