Zaznacz stronę

Dzisiejsza uroczystość kończy czas przyjęcia Komunii św. wielkanocnej. O godz. 15.00 Msza św. dla dzieci klas trzecich z okazji rocznicy pierwszej Komunii św. Dziś po Mszy św. w sali okrągłej można złożyć podpis pod obywatelskim projektem ustawy ograniczającym w Polsce możliwość legalnej aborcji. Przy składaniu podpisu wymagany jest dowód osobisty.

W poniedziałek, 27 maja, o godz. 16.00 katecheza dla gimnazjalistów klasy 1 „b” i 1 „c”.

We wtorek, 28 maja, o godz. 16.00 katecheza dla gimnazjalistów klasy 1 „a” i uczniów z innych szkół. O godz. 18.00 Msza św. w intencji próśb i podziękowań do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz nowenna.

W środę, 29 maja, wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, dziewicy.

W czwartek, 30 maja, przypada Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa.
O godz. 9.00 Msza św. i procesja do czterech ołtarzy. Pozostałe Msze św. w tym dniu o godz. 6.30, 8.00, 11.00, 12.30, 16.00 i 18.00. Procesja przejdzie ulicami: Pułaskiego, Okulickiego, Olejniczka i Wyspiańskiego. Bardzo prosimy, aby mieszkańcy na trasie procesji przyozdobili okna swoich mieszkań. Dziewczynki klas drugich i trzecich, zapraszamy do sypania kwiatów. W oktawie Bożego Ciała zapraszamy na procesje eucharystyczne, po Mszy św. o godz. 18.00. Prosimy, aby grupy modlitewne działające w naszej parafii, przygotowały i udekorowały ołtarze. Początek prac w czwartek o godz. 5.30!

W piątek, 31 maja, święto Nawiedzenia Najśw. Maryi Panny.
W sobotę, 1 czerwca, wspomnienie św. Justyna, męczennika. Także w sobotę Międzynarodowy Dzień Dziecka. O godz. 17.30 nabożeństwo czerwcowe. Przez cały czerwiec, o godz. 6.30 godzinki ku czci Najśw. Serca Pana Jezusa.
W przyszłą niedzielę, 2 czerwca, o godz. 17.00 odbędzie się w naszym kościele, godzinna adoracja Najświętszego Sakramentu w łączności z papieżem Franciszkiem i całym Kościołem. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.

Na placu kościelnym jest do nabycia prasa katolicka.

Wszystkim parafianom życzymy Bożego błogosławieństwa.
Szczęść Boże!

Skip to content